Oyunlar

Mortal Shell’in PS5 ve Xbox Series S için Yenilenen Hali Martta Satışa Çıkıyor

Mortal Shell oyunun yenilenen bir versiyonu duyuruldu. Cold Symmetry tarafından geliştirilen oyunun yenilenmiş versiyonu Mortal Shell: Enhanced Edition adı ile oyunseverlere sunulacak. 

Mortal Shell oyunun yenilenen bir versiyonu duyuruldu. Cold Symmetry tarafından geliştirilen oyunun yenilenmiş versiyonu Mortal Shell: Enhanced Edition adı ile oyunseverlere sunulacak. 

Geliştiriciliğini Cold Symmetry’nin yaptığı ve 2020’nin Ağustos ayında oyunseverlere sunulan RPG oyun Mortal Shell’in yeni bir versiyonun geliştirildiği öğrenildi. Henüz taze olarak anılan oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için yayınlanmıştı. Açıklanan yeni bir duyuruya göre oyunun yenilenmiş bir versiyonu çıkıyor. 

Mortal Shell: Enhanced Edition ismiyle duyurulan oyunun yenilenmesinin en büyük sebebi ise, yeni nesil oyun konsolları PlayStation 5 ve Xbox Series’te daha iyi bir deneyim sunacak olması. Halihazırda PlayStation 4 ve Xbox One’da oyuna sahip olan kişiler ise yeni nesil konsollarda yeni oyunu ücretsiz olarak deneyimleyecek. Oyunun ayrıca yenilenmiş bir fiziksel sürümü de mevcut olacak.

Mortal Shell’in yüksek çözünürlüklü hali 

Ağustos ayında çıkışını gerçekleştiren Mortal Shell oyunu, pek çok oyunseverden ilgi görmüş ve iyi yorumlar almıştı. Ancak PS4 ve Xbox One’a uygun bir şekilde geliştirilen oyunun yenilenmiş versiyonu PS5 ve Xbox Series X ile Xbox Series X’in günümüzde sunduğu yüksek teknolojilere uygun bir hale getirildi. Bu bağlamda oyunun yeni hali kullanıcılara çok daha güzel görüntüler sunacak. Şirket her üç konsolda da Mortal Shell: Enhanced Edition’ın 4K çözünürlükte 60 fps oynama imkanı sunacağını belirtti. 

Mortal Shell: Enhanced Edition, yeni nesil konsolların sağladığı imkanların yanı sıra PS5’in yeni kontrolcüsü DualSense’in sunduğu özelliklerden de faydalanacak. Oyunun yenilenmiş hali ise 4 Mart tarihinde oyunseverlere sunulacak. Hem fiziksel sürüm hem de dijital sürümle satışa çıkacak olan oyunun özel koleksiyonu ise Mortal Shell: Enhanced Edition – Deluxe Set adıyla anılacak. Çeşitli konsept ve illüstrasyonların da bulunduğu özel sürümde ise 140 sayfalık bir artbook da bulunacak. 

Paramparça olmuş bir dünyada akıl sağlığını ve direncini test eden, derin bir aksiyon oyunu olan Mortal Shell’de oyuncular merhametsiz düşmanlarla dolu evrende hayatta kalmak için uğraşıyor. Gizli yerler keşfedip korkunç düşmanlarla savaşılan oyunun yenilenmiş hali Mortal Shell: Enhanced Edition’ın 29.99 dolarlık fiyat etiketi bulunacak. Özel koleksiyon sürümü ise 39.99 dolarlık bir fiyat etiketiyle oyunseverlerin beğenisine sunulacak. 

Mortal Shell: Enhanced Edition ‘ın tanıtım videosu:

İlginizi Çekebilir:

Sony, PlayStation 5 Özel Oyunu Returnal’ın Çıkış Tarihini Erteledi

2021’de En Çok Oynanan PC Oyunları Açıklandı

Sony’nin PS5 ve PS4 Oyunlarını Duyuracağı State of Play Etkinliğinin Tarihi Açıklandı

MSI DS502 İnceleme | 7.1 Titreşimli Surround Ses Sistemi Sunan Oyuncu Kulaklığı:

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı