Oyunlar

NBA 2K21 Oyununun PlayStation 4 ve ‘Mamba Forever Edition’ Versiyonu Piyasaya Çıktı! 

2K, NBA 2K21 oyununun PlayStation 4 versiyonunun piyasaya çıktığını duyurdu. Satışa çıkan versiyonun, yeni eklenen ve geliştirilen özelliklerle birlikte geldiği ifade edildi.  

2K, NBA 2K21 oyununun PlayStation 4 versiyonunun piyasaya çıktığını duyurdu. Satışa çıkan versiyonun, yeni eklenen ve geliştirilen özelliklerle birlikte geldiği ifade edildi.  

2K, geçtiğimiz 19 yılın en yüksek puan alan ve en yüksek satış rakamlarına ulaşan NBA video-oyun simülasyonu serisinin ‘NBA 2K21’ isimli en yeni oyununun PlayStation 4 versiyonunun piyasaya çıktığını duyurdu. Oyunun; oynanış dinamiklerine yapılan  geliştirmeler, rekabetçi ve topluluk odaklı çevrimiçi özellikler ve çeşitli oyun modlarıyla birlikte türünün tek örneği olarak NBA basketbolunu ve basketbol kültürünü tüm yönleriyle kapsadığı ifade edildi.  

Visual Concepts Başkanı Greg Thomas, konuyla ilgili açıklamasında “NBA ve basketbol oyunları için bu çok özel bir yıl ve Visual Concepts ekibi NBA 2K21’i dünya çapındaki milyonlarca oyuncuyla buluşturduğu için çok mutlu. Hepimiz kontrol cihazlarını elimize alıp oyuncu topluluğuna bugünden katılmak için çok heyecanlıyız; sizi sahada görmek için sabırsızlanıyoruz” ifadelerine yer verdi. Satışa çıkan versiyonun, yeni eklenen ve geliştirilen özelliklerle birlikte geldiği belirtildi. Bununla birlikte; oyun tutkunlarının, çeşitli modlarla kendilerine uygun basketbol deneyimini yaşayabileceklerine işaret edildi.  

NBA 2K21 Mamba Forever Edition da eş zamanlı olarak satışa çıkıyor

NBA 2K21 Mamba Forever Edition

Diğer yandan; mevcut nesil NBA 2K21’in kapağında, Portland Trail Blazers’ın süper starı Damian Lillard’ın yer aldığı dile getirildi. Basketbol efsanesi Kobe Bryant’ın 8 numaralı formasıyla özel kapağında yer aldığı NBA 2K21 Mamba Forever Edition’ın da bugünden itibaren satışa çıktığı ifade edildi. Aktarılan detaylara göre; Mamba Forever Edition NBA 2K21” oyununun hem mevcut nesil hem de yeni nesil versiyonları, diğer platformun Standart Sürüm versiyonuyla birlikte geliyor. Yani PlayStation 4 için Mamba Forever Edition alan oyuncular, PlayStation 5 için Standart Sürüm NBA 2K21 sahibi oluyor. Ayrıca NBA 2K21; MyTEAM Cross-Progression ve Paylaşımlı VWallet özellikleriyle birlikte geliyor.

Tüm MyTEAM puanları, Token’lar, kartlar ve ilerleyiş, hem mevcut hem de yeni nesil versiyonda aynı konsol ailesi içerisinde eş zamanlı olarak yapılıyor. Aynı şekilde paylaşımlı VC Wallet, kazanılan ve satın alınan tüm VC’lerin her iki versiyonda da kullanılmasını sağlıyor. 

İşte NBA 2K21 oyunu bünyesinde yer alan modlar! 

NBA 2K21 Modlar

NBA 2K21 oyunu bünyesinde yer alan modlar ise şu şekilde: 

  • Çok Daha Gerçekçi – Görsel sunum, oyuncu yapay zekası, oyun modları ve çok daha fazla geliştirmeyle birlikte NBA 2K21, en gerçekçi basketbol video oyun deneyimi yaşatmak için sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Kalabalığın enerjisini, NBA rekabetçiliğinin gerilimini ve en kapsamlı spor oyununun eğlencesini bugünden itibaren hissedin. 
  • Seçkin Oynanış – Gelişmiş Pro Stick kontrollerini kullanarak benzersiz şekilde topun hakimi olun. Şutlar ve turnikelerde yeni hassasiyet ve yetenekleri kullanın, etkin top yönetimi ile yeni imza hareketlerinizin kilidini açın. 
  • Senin G.O.A.T. Takımın  Mevcut NBA yıldızları ve efsane oyunculardan oluşan en iyiler koleksiyonunuzu MyTEAM’de kurun ve dünya çapındaki diğer acımasız oyunculara karşı rekabet edin. NBA 2K21’in yeni özelliğiyle sınırlı süredeki Sezonlar ile eşsiz ödüllere sahip olun. 
  • Yeni MyCAREERHikayesi – Tamamen yeni, sinematik MyCAREER deneyimi olan The Long Shadow ile birlikte 10 tane lisanslı kolej programından başlayarak NBA’e doğru yükselin. MyPLAYER oyuncunuzu sahada ve dışında büyük hamleler yaparak en tepeye çıkartın ve heyecan verici, dramatik maceraya adınızı yazdırın. 
  • Yeni NeighborhoodMahali – Yeni NBA 2K21 Neighborhood yeni görseller ve tasarımla sizi sahil kenarına, güneşin altında 1v1, 3v3, 5v5 mücadeleleri yapmaya götürüyor. Yetenek ve tarzınızı 2K Sahilinde gösterin, Pro-Am mücadelelerine katılın ve 2K Compete Events çerçevesinde dinamik olarak değişen ödülleri kazanın. 
  • Yeni Ekipmanlar ve Müzikler – Yeni kıyafet, aksesuar ve ayakkabı markalarıyla birlikte tepeden tırnağa bir basketbolcu gibi görünün. Ayrıca NBA 2K21 dinamik müzik deneyimi ile birlikte oynayın. Dünya çapındaki en yeni büyük sanatçılar – ilk defa oyunda tanıtılacak iki tane Dame D.O.L.L.A. parçasıyla birlikte – ve nefes kesen müzisyenler keşfedilmeyi bekliyor. 
  • USA Basketball  USA Basketball takımının şampiyona efsanesini yeniden yaşayın. Klasik takımlar ile sahaya çıkın, geçmişin yıldızlarından oluşan MyTEAM kartları toplayın ve MyPLAYER ekipmanlarıyla ihtişamınızı yansıtın. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

İşte NBA 2K21 Oyununun MyTEAM Modundaki Yenilikler! 

NBA 2K21 Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

PGA Tour 2K21 Oyununun Sistem Gereksinimleri Duyuruldu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı