Oyunlar

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Amazon’da Gözüktü

Electronic Arts tarafından yıllardır yayıncılığı sürdürülen Need for Speed serisinin, en sevilen oyunlarından birisi olan Need for Speed: Hot Pursuit oyununun remastered sürümü Amazon sitesinde gözüktü.

Electronic Arts tarafından yıllardır yayıncılığı sürdürülen Need for Speed serisinin, en sevilen oyunlarından birisi olan Need for Speed: Hot Pursuit oyununun remastered sürümü Amazon sitesinde gözüktü.

Electronic Arts’ın sevilen yarış oyunu serisi Need for Speed’in en sevilen oyunlarından olan Hot Pursuit‘in remastered sürümü Amazon’un sitesinde satışa sunuldu. Edinilen bilgiye göre Electronic Arts, Need for Speed: Hot Pursuit oyununun remastered sürümüyle ilgileniyor gibi görünüyor. Amazon’daki bilgilere göre oyun, bu yıl içerisinde çıkışını gerçekleştirecek.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered’in Ön Sipariş Seçeneği Bulunuyor

blank

Oyunun, şu anda Amazon’un satış sitesinde ön sipariş seçeneği bulunuyor. Oyunun çıkışı için ise 13 Kasım tarihi belirtilmiş. Bu tarihin, kesin bir çıkış tarihi olmadığı tahmin ediliyor. İlerleyen günlerde oyununun çıkış tarihinin resmi olarak açıklanması hayranlarının aklındaki soruları giderebilir.

Amazon’da Yer Alan Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Sayfası

blank

Oyunun, çıkışını gerçekleştireceği platformlar hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Tahminler doğrultusunda Crysis Remastered’a benzer bir şekilde PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch için satışa sunulabilir.

Criterion Ekibi, Yeni Bir Need for Speed Oyunu Üzerinde Çalışıyor

blank

Criterion geliştirici ekibi, şu anda yeni nesil bir Need for Speed oyunu üzerinde çalışıyor. Yine de, bu remastered fikri kulağa mantıklı gelmiyor değil. Geliştirici ekibin, dikkatleri yeni Need for Speed oyununun üzerine çekmek için böyle bir hamle yapmış olabileceği düşünülüyor.

Need for Speed: Hot Pursuit, 2010 yılında çıkışını gerçekleştirmişti. Oyun, hala birçok kişi tarafından Need for Speed tarihinin bugüne kadarki en iyi oyunlarından birisi olarak kabul görüyor.

Need for Speed: Hot Pursuit Nedir?

blank

Need for Speed: Hot Pursuit, Criterion Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından 2010 yılında Android, PlayStation 3, PC, Xbox 360, Wii, Java, iOS, Windows Phone, webOS platformlarına çıkışını gerçekleştiren bir araba yarışı oyunu. Oyunda, hem polislik yapabiliyor hem de çeşitli araba yarışlarına katılabiliyoruz.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Codemasters, DIRT 5 Oyunundan Yeni Ekran Görüntüleri Paylaştı

DIRT 5 Oyunundan Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı!

Forza Horizon 3, Yapılan İndirim Sonrasında Satıştan Kalkacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı