Oyunlar

Netflix, 1000 Aylık Ücretsiz Netflix Aboneliği Ödüllü Bir Oyun Turnuvası Düzenliyor

Netflix, kısa bir süre önce platform üzerinden yayınlanan “The Old Guard” filmi tanıtımları kapsamında ödüllü bir oyun turnuvası düzenlediğini açıkladı. Aktarılan detaylara göre; 19 Temmuz tarihine kadar devam edecek olan turnuvanın kazananı, 1000 aylık ücretsiz Netflix aboneliği ödülünün sahibi olacak.

Netflix, kısa bir süre önce platform üzerinden yayınlanan “The Old Guard” filmi tanıtımları kapsamında ödüllü bir oyun turnuvası düzenlediğini açıkladı. Aktarılan detaylara göre; 19 Temmuz tarihine kadar devam edecek olan turnuvanın kazananı, 1000 aylık ücretsiz Netflix aboneliği ödülünün sahibi olacak.

Dijital yayın devi Netflix, kısa bir süre önce platform üzerinden yayınlanan “The Old Guard” isimli yeni filminin tanıtım çalışmaları kapsamında ödüllü bir oyun turnuvası düzenlediğini açıkladı. 17 Temmuz tarihinde başlayan turnuvanın, 19 Temmuz tarihine kadar devam edeceği ifade edildi. Turnuvada en yüksek skoru alarak birinci olan katılımcıya, 1000 aylık ücretsiz Netflix aboneliği ödülü verileceği belirtildi. Aktarılan detaylara göre; turnuvada yer alan oyunlar, internet tarayıcıları üzerinden de oynanabiliyor. Turnuvaya katılım sağlayan kişiler, “oldguardgame.com” isimli internet sitesini ziyaret ediyor. Bununla birlikte; oyunda da tıpkı filmde olduğu gibi, ölen karakter geri dönebiliyor. Fakat her ölüm, oyuncuyu yavaşlatıyor ve en yüksek skora ulaşmasını zorlaştırıyor.  

Diğer yandan başrolüne Charlize Theron’un hayat verdiği film, Greg Rucka tarafından hazırlanan bir çizgi-roman serisinden uyarlanmıştı. Şirket, “The Old Guard” filmini 10 Temmuz tarihinde yayınlamıştı. Filmin yönetmen koltuğunda “Love&Basketball” ve “Işıklar Altında” filmleriyle de tanına Gina Prince Bythewood oturuyordu. Netflix; filmin ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren, cesur ve aksiyon dolu bir öyküye sahip olduğuna işaret etmişti. Turnuvanın da film ve çizgi-romandaki olay örgüsünü takip ettiği belirtildi. Katılımcıların, Theron’un canlandırdığı ve ölümsüzlerin en yaşlısı olan Andy karakterini oyun içerisinde seçebildikleri ifade edildi. 

Netflix ‘The Old Guard’ Filmi Konusu 

Netflix The Old Guard Konusu

Netflix ‘The Old Guard filminin konusu, bir grup ölümsüz askerin etrafında gelişiyor. Filmde; Charlize Theron’un hayat verdiği Andy isimli bir savaşçı önderliğinde birbirine sıkı sıkıya bağlı paralı askerlerin, sebebini bilmedikleri bir ölümsüzlüğe sahip oldukları görülüyor. Yüzyıllardır ölümlülerin dünyasını koruma mücadelesi veren ekip, acil bir görev için çağrıldığında bir anda ifşa oluyor. Ekip, güçlerini kopyalayarak para kazanmayı amaçlayanların tehdidiyle karşı karşıya kalıyor. Andy ve gruba yeni katılan Nile isimli asker ise grubu, içinde olduğu tehlikeden kurtarmanın mücadelesini veriyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Netflix, 1 Yılda 42 Milyon Yeni Abone Kazandı

Netflix, Başrolünde Akademi Ödüllü Hilary Swank’ın Yer Aldığı ‘Away’ Dizisinin Tanıtım Fragmanını Paylaştı

Netflix, The Old Guard Filmi İçin Yeni Bir Fragman Yayınladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı