Oyunlar

Netflix ve CD Projekt RED, The Witcher Evreninin ‘WitcherCon’ İsimli Sanal Hayran Etkinliğine İlişkin Yeni Detaylar Paylaştı  

Dijital yayın platformu Netflix ve video-oyunu şirketi CD Projekt RED, ‘The Witcher’ evreninin ‘WitcherCon’ isimli sanal hayran etkinliğinin akış programıyla ilgili yeni detayları paylaştı. 9 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan etkinliğin, ‘The Witcher’ dizisinden ve yakında yayınlanacak olan anime filminden özel sürprizler içereceği belirtildi.  

Dijital yayın platformu Netflix ve video-oyunu şirketi CD Projekt RED, ‘The Witcher’ evreninin ‘WitcherCon’ isimli sanal hayran etkinliğinin akış programıyla ilgili yeni detayları paylaştı. 9 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan etkinliğin, ‘The Witcher’ dizisinden ve yakında yayınlanacak olan anime filminden özel sürprizler içereceği belirtildi.  

ABD merkezli dijital yayın platformu Netflix ve Polonya merkezli video-oyunu şirketi CD Projekt RED, ‘The Witcher’ evreninin ‘WitcherCon’ isimli sanal hayran etkinliğinin akış programıyla ilgili yeni detayları paylaştı. 9 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan etkinliğin, ‘The Witcher’ dizisinden ve yakında yayınlanacak olan anime filminden özel sürprizler içereceği belirtildi. Julia Hardy’nin sunuculuğunu üstleneceği panelin ayrıca, Witcher evreninin arkasındaki üretim ve yaratıcı süreçlere dair daha önce hiç duyulmamış bilgileri de hayranlarla paylaşacağı dile getirildi.  

Aktarılan diğer detaylara göre; hem Twitch hem de YouTube’da yayınlanacak olan ‘WitcherCon’, 9 Temmuz günü saat 20.00’de başlayacak. Hayranlar, WitcherCon’u her biri özel içerik içeren iki ayrı platformda izleyebilecek. Twitch ve YouTube’da yayınlanacak olan ikinci yayın ise 10 Temmuz’da günü saat 04.00’te başlayacak. 

İşte ‘WitcherCon’ sanal hayran etkinliğinin akış programı! 

WitcherCon Akış Programı

‘WitherCon’ sanal hayran etkinliği için hazırlanan akış programı ile ilgili paylaşılan detaylar şu şekilde: 

-The Witcher 2. Sezon: Kader Kartlar 

Katılımcılar: Lauren Schmidt Hissrich, Anya Chalotra, Freya Allan, Mimî M Khayisa, Paul Bullion

“The Witcher dizisinin oyuncuları ve dizi sorumlusu, hayran sorularından oluşan esrarengiz bir desteden panelin gidişatını ve konukların akıbetini belirleyecek kartlar çekiyor ve farklı kaderler birbirine giriyor. Ancak bu kartlar sıradan kartlar değil. Panel konuşmacılarımız 2. sezon çekimlerinde yaşadıkları maceraları anlatırken sürpriz açıklamalara, sahne arkasından bilgilere yer veriyor. Bir tutam kaosa hazır olun.”

-CD PROJEKT RED’den Anılar: The Witcher Oyunlarının Arkasındaki Hikayeler 

“13 yılı aşkın süredir Witcher oyunları, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların hayal güçlerinde yaşıyor. Bu panelde ise oyunların geliştiricileri, sürükleyici bu hikayeleri hayata nasıl geçirdiklerini konuşuyor. Eski hatıraların, unutulan eserlerin ve serideki favori anıların gün yüzüne çıkacağı bu paneli kaçırmayın.” 

-Geralt of T-Rivia’lı Paneli 

Katılımcılar: Błażej Augustynek, Philipp Weber, Declan De Barra, Lauren Schmidt Hissrich

“Bu, The Witcher oyunlarının ve Netflix’teki The Witcher dizisinin yaratıcılarının, The Witcher evreni hakkındaki bilgilerini test etmek için bir araya geldiği bir buluşma. Bu bilgi yarışması tarzındaki oyunda, doğru cevaplar kadar sahne arkası bilgiler ve spoiler içeren tanıtımlar da ödüllendirilir.”

-CD PROJEKT RED’in The Witcher’ı: Video Oyunlarının Ötesinde 

Katılımcılar: Rafał Jaki, Bartosz Sztybor, Łukasz Woźniak

“Kara filmden korkuya, The Witcher’ın genişleyen evrenini, seriden ilham alan yeni çizgi romanlar ve kutu oyunu hakkındaki en son ayrıntılarla deneyimlemeye hazırlanın.”

-Beyaz Kurt’tan Masallar: Henry Cavill ile Sohbet 

WitcherCon’un sonuna gelirken Rivialı Geralt’ın ta kendisi Henry Cavill’in, moderatör Josh Horowitz ile yaptığı ve fantezi, kader ve Witcher Evrenine dair derin bir sohbet, hayranları bekliyor. Beyaz Kurt’un belki bir iki sürprizi olabilir de… 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Netflix, ‘The Witcher’ Dizisinin İkinci Sezon Çekimlerinin Tamamlandığını Duyurdu! 

The Witcher’ın İkinci Sezon Çekimlerinden Yeni Görüntüler Yayınlandı

The Witcher’ın İkinci Sezon Çekimleri Başladı: Oyuncu Kadrosu ve Konusu Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı