Haberler

OnePlus 7T Pro anında çeviri özelliği kullanımda!

Geçtiğimiz günlerde logosunda değişiklik yapan OnePlus yeni bir güncelleme haberi ile karşımızda. OnePlus 7T Pro anında çeviri özelliği ile birlikte görüntülü aramalarda altyazılı çeviri yapabilecek.

OnePlus 7T Pro anında çeviri özelliği nasıl çalışıyor?

OnePlus’ın halihazırda piyasada satışta olan üst seviye modelleri 7T serisi yepyeni bir güncelleme haberiyle karşımızda. Android 10 tabanlı OxygenOS kullanılan OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro modelleri yeni güncellemeyle birlikte anında çeviri özelliğine kavuşuyor.

Bu özellik sayesinde kullanıcılar yaptıkları görüntülü görüşmelerde farklı dillerde konuşuyor dahi olsalar altyazılı anında çeviri sayesinde rahatlıkla iletişim kurabilecekler.

Mart 2020 güvenlik güncellemesiyle birlikte Beta 2 sürümüyle karşımıza çıkan bu özellik, ilk etapta sadece İngilizce, Fransızca, Almanca, Hintçe ve Çince dillerini destekliyor.

Diğer taraftan gelen yeni güncellemeyle birlikte ekran kayıt deneyimini iyileştirmek için kare hızı sorunu çözüldüğü görülüyor. 3. parti klavye uygulamalarında yaşanan problemler ortadan kaldırılırken uyarlanabilir ekran parlaklık özelliğinde de iyileştirilmeler yapılmış durumda.

Beta sürüm olarak karşımıza çıkan bu özelliklerin henüz tam olarak düzgün çalışmadığını ve hataların olabileceğini belirtelim.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı