Haberler

Overwatch’tan 1 Nisan’a Özel Abartılı Güncelleme

Overwatch geliştiricileri, 1 Nisan’ı kutlamak için oyuna esprili, geçici süreli güncellemeler getirmesiyle biliniyor ve 2020’de de bu durum değişmedi. Güncellemeyle oyundaki karakterlere komik gözler eklendi.

Overwatch’ta ana menü ve Kahraman Galerisi de dahil olmak üzere birçok yere pörtlek gözler yerleştirildi. Maçlar sırasında komik gözlere sahip olan diğer karakterleri görmek, oyuncuların maçtaki ruh halini de değiştiriyor.

Yukarıdaki görselde de görebileceğiniz gibi,  Torbjorn ve Ana gibi sadece bir gözü olan veya hiç gözü olmayan kahramanlara dahi devasa gözler yerleştirildi. Özellikle robot karakter Bastion‘a göz eklenmesi ayrı bir ironi olmuş.

Gözler sadece Overwatch kahramanlarına değil, Torbjorn’un tareti gibi bazı karakter yeteneklerine de eklendi. Aşağıda görebileceğiniz gibi Hanzo‘nun ejderhaları da kocaman gözlerle rakibinin üzerine giderken komik bir görüntü ortaya çıkarıyor.

Aslında karakterlerin tüm farklı formlarına göz eklemek şaka için daha uygun olabilirdi. Gözleri henüz göremediyseniz, şakanın birkaç gün daha oyunda kalacağını belirtelim. Karakterlerin yeni hallerini aşağıdaki videoda da görebilirsiniz.

Overwatch’ın 1 Nisan şakası:

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı