Oyunlar

Oyunseverlere Özel Pazaryeri Platformu: Oyuncu Market

Oyunseverlerin kendi aralarında güvenli bir şekilde alım-satım yapmasına olanak tanıyan Oyuncu Market ’te hem ikinci el hem de sıfır oyuncu ekipmanları satılabiliyor. 

Oyunseverlerin kendi aralarında güvenli bir şekilde alım-satım yapmasına olanak tanıyan Oyuncu Market ’te hem ikinci el hem de sıfır oyuncu ekipmanları satılabiliyor. 

Oyun dünyasının durdurulamaz yükselişi pek çok alanda yenilikler getirmeye devam ediyor. Büyüyen oyun dünyası artık bambaşka bir hal alırken, oyunseverler oyuncu ekipmanları satın alırken pek çok farklı pazar yeri geziyor. Oyuncu Market de bu satın alımlar için geliştirilen bir pazar yeri olarak karşımıza çıkıyor. 

2020 yılının Nisan ayında Osman Tuzcu ve Serdar Gürsoy tarafından yayınlanan Oyuncu Market’te ekran kartı, işlemci, gaming kasa, oyun konsolu gibi  ürünlerin alım satımı yapılabiliyor. Ayrıca Oyuncu Market ile cüzdan kodu ve oyun içi paralar satın alınabiliyor. Ayrıca siteye çok yakında karakter ve oyun içi eşya satışları da eklenecek.

Oyuncu Market’i diğer pazaryerlerinden ayıran en önemli özelliği ise; bu ürünlerin alım satımını yapan kişilerin oyun dünyasına gönül vermiş insanlardan oluşması olarak öne çıkıyor. 

Oyuncu Market Güvenilir mi?

Oyuncu Market alım satım işlemlerinde sıfır risk kuralını uyguluyor. Satış tamamlanıp ürün alıcı tarafından onaylanana kadar tüm sürecin takibini yapıyor ve sürecin tüm aşamalarında kullanıcılarına destek sağlıyor.

Oyuncu Market’in destek ekibi gaming sektöründe deneyimli insanlardan oluşuyor. Bu sayede oluşabilecek sorunları kolay ve hızlı bir şekilde çözüyor. Ayrıca %5 komisyon, indirimli ve entegre kargo, taksitle alışveriş imkanı ile tüm oyuncuların ihtiyacını gidermeyi hedefliyor. 

İlginizi Çekebilir:

Oyun Dünyası Karışıyor: Sony ve Microsoft Square Enix ’i Satın Almak İstiyor

GeForce Now ‘a Perşembe Güncellemeleri ile 15 Yeni Oyun Eklendi

Türkiye’de En Çok Oynanan Mobil Oyunlar

Buzulların Erimesi Nelere Yol Açar, Facebook Veri İhlali, Ingenuity | Haftalık Teknoloji Programı:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı