Oyunlar

Philips, Xbox Series X ve S için Özel Oyun Monitörü Geliştirdi: Momentum

Philips, dünyanın ilk Xbox Series X/S konsolları için tasarladığı oyun monitörünü piyasaya sürdüğünü duyurdu. Xbox için tasarlanan Philips Momentum oyun monitörü, Xbox hayranlarına üst düzey deneyim sağlamak için üretildi. 

Philips, dünyanın ilk Xbox Series X/S konsolları için tasarladığı oyun monitörünü piyasaya sürdüğünü duyurdu. Xbox için tasarlanan Philips Momentum oyun monitörü, Xbox hayranlarına üst düzey deneyim sağlamak için üretildi. 

Philips’in Xbox Series X ve S için tasarladığı ilk oyun monitörü Momentum, yeni HDMI 2.1 ile kullanıcılara daha net ve daha akıcı bir oyun performansı sunmayı hedefliyor. 4K çözünürlük sunan cihaz, 120 Hz ekran tazeleme hızıyla da yeni nesil konsol oyunlarının deneyimlenmesinde de yardımcı oluyor.

Konsol oyunlarında yeni bir deneyim

Philips Momentum oyun monitörleri; televizyonlardan farklı olarak, çok daha akıcı, daha gerçekçi bir oyun deneyimi sağlamak için düşük gecikme öncelikleri ile konsol oyunları için üretildi. Serinin düşük gecikme hızı sayesinde video oyunları oynarken oyunların çok daha hızlı bir şekilde deneyimlenmesine olanak tanıyor. Amiral gemisi 55″ Philips Momentum (559M1RYV), yenilikçi tasarımları ve ses mühendisliği ile dünya çapında tanınan İngiliz hoparlör şirketi Bowers & Wilkins’in mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanan ve deneyimi tamamlayan bir hoparlörle birlikte geliyor.

Xbox için tasarlandı

Philips Momentum monitör serisi, minimum 120 Hz yenileme hızında ultra net 4K çözünürlük, DisplayHDR 1000 ile HDR desteği, akıcı oyun için Değişken Yenileme Hızı ve Daima Düşük Gecikme Süresi ile Xbox için onaylanmış performans sunuyor. Seriyi üreten ekip, Xbox için özel olarak ayarlanmış görüntü kalitesiyle heyecan verici bir mod oluşturan Xbox Oyun Modu’nu oluşturmak için birlikte çalıştı. Monitörler, Microsoft ve MMD’deki mühendisler tarafından kapsamlı bir şekilde test edildi. 

Matt Kesselring, Xbox Donanım Ortaklıkları Direktörü: “Xbox’ta hayranlarımıza en sevdikleri oyunları nasıl, neyi ve nerede oynayacakları konusunda her zaman bir seçenek sunmaya çalışıyoruz. Bugün, hayranlara Xbox Series X|S için en üst düzey konsol oyun deneyimini sağlayan teknoloji ve özelliklerle benzersiz bir ekran sunan ilk Design for Xbox monitörünü sunmak üzere Philips ile ortaklığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

Chris Brown, Philips Monitors Global Ürün Pazarlama Lideri ise: “Philips Momentum, VESA DisplayHDR 1000 sertifikasını alan ilk monitör olarak konsol oyunlarında yeni bir çığır açtı. Momentum konsol oyun monitörlerinin Xbox’ınızdaki en iyiyi ortaya çıkaracak yeni bir görsel-işitsel deneyim standardı sunacağından heyecan duyuyoruz.” 

İlginizi Çekebilir:

Microsoft, Xbox Series X/S için Geliştirdiği FPS Boost ‘u 74 Oyuna Daha Getirdi

Xbox Series X’in Mini Buzdolabı Resmi Olarak Tanıtıldı

Apple ve Epic Davasında, Microsoft’un Xbox Satışlarından Kar Etmediği Ortaya Çıktı

Haftanın En Yeni Teknolojileri – Dünyanın En Pahalı Otomobili ile 28 Milyon Dolara Piknik Keyfi!:

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı