Oyunlar

PlayStation 5 Özel Oyunu Ratchet & Clank: Rift Apart ‘ın Çıkış Tarihi Açıklandı: Türkçe Dil Desteği ile Geliyor!

PlayStation 5’in özel oyunu Ratchet & Clank: Rift Apart ’ın Türkçe dil desteğiyle geleceği duyuruldu. PlayStation kendi blogunda yayınladığı bildiri ile oyunun 11 Haziran 2021’de çıkışını gerçekleştireceğini de duyurdu. 

PlayStation 5’in özel oyunu Ratchet & Clank: Rift Apart ’ın Türkçe dil desteğiyle geleceği duyuruldu. PlayStation kendi blogunda yayınladığı bildiri ile oyunun 11 Haziran 2021’de çıkışını gerçekleştireceğini de duyurdu. 

Insomniac Games’in geliştirdiği ve 2016 yılında oyunseverlerin beğenisine sunduğu Ratchet & Clank oyununun PlayStation 5 güncellemesi için yenileneceği söyleniyordu. PS4’ün çıkışından üç sene sonra yayınlanan seri pek çok oyunsever tarafından beğenilmişti. Sony, geçen sene düzenlediği State of Play’de ise PS5 özel oyunlarını tanıtırken Ratchet & Clank: Rift Apart ismiyle seriye yeni bir oyunun ekleneceği haberini vermişti. Hayranları tarafından beklenen oyunun çıkış tarihi açıklandı. PlayStation’ın blogunda ayrıca oyunun oynanış videosu ve fragmanı da paylaşıldı. 

Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5’in özel oyunlarından olacak Ratchet & Clank: Rift Apart açıklanan resmi bilgilere göre 11 Haziran 2021’de çıkışını gerçekleştirecek. Şirket yayınladığı blog yazısında ayrıca oyunun ilk fragmanını da paylaştı. PlayStation 30 Nisan’da ise Ratchet & Clank: Rift Apart için bir State of Play sunumu yapılacağını açıkladı. Söz konusu sunumda Sony, oyundan uzun bir oynanış videosu paylaşacak. 30 Nisan’daki etkinlik Türkiye saati ile 00.00’da gerçekleşecek. PlayStation’ın basın mensuplarına gönderdiği bir e-mailde ise oyunun ayrıca Türkçe dil desteğinin de bulunacağı bilgisi paylaşıldı.

Ratchet & Clank: Rift Apart’ın fragmanı:

Fragmana bakıldığında, oyuna yeni eklenen karakterin Rivet ismiyle geldiği görülüyor. Rivet,  kendisine karşı çıkan herkesi avlayan kötü imparator Nefarious’a karşı direnen bir savaşçı olarak karşımıza çıkıyor. PS5 özel sürümü için güncellenen oyuna ayrıca, Nefarious City gibi yepyeni konumlar eklendiği görülüyor. Sargasso ve Torren IV gibi eski favoriler üzerinde alternatif boyutların eklendiği Ratchet & Clank: Rift Apart’ta bunların yanı sıra yeni silahlar ve yeni görünümler de oyunseverlere sunulacak.

İlginizi Çekebilir:

PlayStation 5 Güncellemesi Yayınlandı: İlk Büyük Güncelleme!

PlayStation ‘Evde Oyna’ Kampanyası Kapsamında Ücretsiz Olarak İndirilebilecek Oyunlar Açıklandı 

Sony, PlayStation 5 Özel Oyunu Returnal’ın Çıkış Tarihini Erteledi

Eskisini Verdik, PlayStation 5 Aldık – Yurt Dışından PlayStation 5 Almak Güvenli mi?:

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı