Oyunlar

PlayStation ‘Evde Oyna’ Kampanyası Kapsamında Ücretsiz Olarak İndirilebilecek Oyunlar Açıklandı 

PlayStation ‘Evde Oyna’ kampanyası kapsamında ücretsiz olarak indirilebilecek oyunlar açıklandı. Açıklanan listede; Abzu, Enter the Gungeon ve The Witness gibi popüler yapımlar da yer aldı.  

PlayStation ‘Evde Oyna’ kampanyası kapsamında ücretsiz olarak indirilebilecek oyunlar açıklandı. Açıklanan listede; Abzu, Enter the Gungeon ve The Witness gibi popüler yapımlar da yer aldı.  

PlayStation oyun konsolunun ‘Evde Oyna’ kampanyası kapsamında ücretsiz olarak indirilebilecek oyunlar açıklandı. Sony, söz konusu oyunları indirebilmek için ‘PlayStation Plus’ aboneliğine gerek olmadığını ifade etti. Aktarılan detaylara göre; açıklanan listede, ‘The Witness’ isimli bir açık dünya oyunu da yer alıyor. Oyunda oyuncular, hafızalarını yeniden kazanarak eve dönüş yolunu bulmak için ipuçlarını keşfetmeye çalışıyor ve 3 boyutlu bulmacaları tamamlıyor. ‘PSVR’a özel olarak geliştirilen ‘Moss’ oyununda ise platformlarda gezinmek, bulmacaları çözmek ve düşmanlarla savaşmak için fare bir kahraman yönetiliyor.  

Su altı macera oyunu ‘Abzu’nun da benzer şekilde, ücretsiz olarak indirilebilecek oyunlar arasında yer aldığı ifade ediliyor. Oyuncular ‘Abzu’da deniz canlılarıyla yüzebiliyor ve eski bir medeniyetin kalıntılarını veya duvar resimlerini keşfedebiliyor. Yine listeye giriş yapan ‘Rez Infinite’ oyunu, görüntü ve ses efektleri ile ön plana çıkarken ‘Enter the Gungeon’ oyunu, dünya genelinde oldukça popüler olan bir silahlı çatışma oyunu olma niteliği taşıyor. Ücretsiz oyunlar listesinde, su altı hayatta kalma oyunu ‘Subnautica’ ve ‘SIE Japan Studio’ tarafından geliştirilen VR platform oyunu ‘Astro Bot Rescue Mission’ da bulunuyor. Oyuncular, ‘Thumper’da da bir uzay böceği olarak dans edebiliyor. ‘Paper Beast’ oyununda ise origami görünümündeki hayvanların yaşadığı bir dünya keşfedilebiliyor.  

İşte ‘Evde Oyna’ kampanyası ile yayınlanacak ücretsiz PlayStation oyunları! 

Ücretsiz PlayStation Oyunları

Sony’nin ‘Evde Oyna’ kampanyası ile 26 Mart saat 06.00 ve 23 Nisan saat 07.00 arasında ücretsiz olarak indirilebilecek PlayStation oyunları şu şekilde: 

  • Abzu  
  • Enter the Gungeon  
  • Rez Infinite  
  • Subnautica  
  • The Witness  
  • Astro Bot Rescue Mission 
  • Moss  
  • Thumper 
  • Paper Beast 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Huawei PlayStation ve Xbox’a Rakip Oyun Konsolu Geliştirebilir

Sony, 4,5 Milyon PlayStation 5 Satmayı Başardı

‘PlayStation 5’ Oyun Konsolunun Dijital Sürümü, Türkiye’de Piyasaya Çıkıyor! 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı