Oyunlar

PlayStation Plus, Mayıs Ayında Sunacağı Ücretsiz Oyunlar Listesini Açıkladı

PlayStation Plus, Mayıs 2021 ‘de kullanıcılarına ücretsiz sunacağı oyunlar listesini açıkladı. Hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 sahipleri oyunlara erişim sağlayabilecek. 

PlayStation Plus, Mayıs 2021 ‘de kullanıcılarına ücretsiz sunacağı oyunlar listesini açıkladı. Hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 sahipleri oyunlara erişim sağlayabilecek. 

Sony, PlayStation Plus üyelerine her ay bazı oyunları ücretsiz bir şekilde sunuyor. Geçen nisan ayında Oddworld: Soulstorm, Days Gone ve Zombie Army 4: Dead War oyunlarını PlayStation Plus abonelerine ücretsiz bir şekilde sunan şirket, şimdi ise mayıs ayında PS4 ve PS5 kullanıcılarına sunacağı oyunları açıkladı. Gelin birlikte Sony’nin PS Plus kullanıcılarına ücretsiz sunacağı oyunlar listesine yakından bakalım. 

PlayStation Plus Mayıs 2021 oyunlarına bakıldığında, şirketin önümüzdeki ay üç adet oyunu kullanıcılarına sunacağı görülüyor. Bu oyunlar arasında, pek çok oyuncu tarafından halihazırda beğenilen popüler FPS oyunu Battlefield V’i görüyoruz. Avustralyalı oyun yapımcısı Beam Team Games tarafından Microsoft Windows, MacOS, PlayStation 4, Xbox One ve Linux için geliştirilmiş bir hayatta kalma oyunu Stranded Deep’de PS Plus kullanıcılarına ücretsiz sunulacak. 

Entertainment tarafından geliştirilen ve THQ Nordic tarafından yayınlanan yarış video oyunu Wreckfest ‘i de kullanıcılar ücretsiz bir şekilde deneyimleyebilecek. Wreckfest, FlatOut serisinin ruhani halefi olarak anılıyor.  FlatOut, Destruction Derby ve kült 1989 PC yarışçısı Street Rod arasında bir geçiş olarak tanımlanıyor. Sony, PlayStation abonelerine mayıs ayında 2014 çıkışlı oyunun PS5 özel sürümünü ücretsiz bir şekilde sunuyor. 

PlayStation Plus mayıs ayı ücretsiz oyunlar 

  • Battlefield V (PS4 ve PS5)
  • Stranded Deep (PS4 ve PS5)
  • Wreckfest: Drive Hard Die Last (PS5)

Sony’nin bu ay için ücretsiz olarak sunduğu oyunları, platform aboneleri 4 Mayıs itibariyle indirmeye başlayabilecek. 

Bitimine günler kalsa da nisan ayında PS Plus için sunulan ücretsiz oyunlara (Days Gone, Zombie Army 4: Dead War ve Oddworld: Soulstorm) göz atmak isteyen kişiler ise buraya tıklayarak listeye erişim sağlayabilir. Değinmeden geçmeyelim nisan ayı için sunulan oyunları indirmek isteyen kullanıcıların 3 Mayıs’a kadar zamanları bulunuyor. 

İlginizi Çekebilir:

Amazon Prime Gaming’in Nisanda Sunacağı Ücretsiz Oyunlar Açıklandı

Resident Evil: Village Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Epic Games Bu Hafta, Alien: Isolation ve Hand of Fate’i Ücretsiz Sunuyor

Tesla Model S Kazası, Kripto Para Yönetmeliği, Apple Spring Loaded | Haftalık Teknoloji Programı:

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı