Oyunlar

PUBG 11.2 Güncellemesi Yayınlandı! 

PUBG 11.2 güncellemesi, 28 Nisan tarihi itibarıyla PC oyuncularının beğenisine sunuluyor. Güncellemenin, 6 Mayıs’ta konsol oyuncuları için de aktif hale getirileceği ifade ediliyor. Yeni güncelleme, ‘Survivor Pass: Pajama Party’yi de oyun tutkunlarına tanıtıyor.  

PUBG 11.2 güncellemesi, 28 Nisan tarihi itibarıyla PC oyuncularının beğenisine sunuluyor. Güncellemenin, 6 Mayıs’ta konsol oyuncuları için de aktif hale getirileceği ifade ediliyor. Yeni güncelleme, ‘Survivor PassPajama Party’yi de oyun tutkunlarına tanıtıyor.  

PUBG 11.2 güncellemesi, 28 Nisan tarihi itibarıyla PC oyuncularının beğenisine sunuldu. Güncellemenin, 6 Mayıs’ta konsol oyuncuları için de aktif hale getirileceği ifade edildi. Aktarılan detaylara göre; yeni güncelleme, ‘Survivor PassPajama Party’yi de oyun tutkunlarına tanıtacak. Survivor Pass’in çeşitli uyku partisi temalı ödüllerine ek olarak oyuncular; ayrıca ‘Erangel’ haritasındaki ince ayarlar ve araç içinden yolcu vuruş yenilikleri de dahil olmak üzere, birçok oyun içi ayarlamaları ve dengelemeleri görebilecek. 

İşte PUBG 11.2 güncellemesi ile gelen yenilikler! 

PUBG 11.2 Güncellemesi Yenilikler

PUBG 11.2 güncellemesi ile gelen yenilikler şu şekilde: 

  • ‘Survivor Pass: Pajama Party’ ile Tanışın: Oyuncuların 50 seviye boyunca ilerleyip kilidini açabilecekleri 30’dan fazla ödülle Survivor PassPajama Party, artık belirli bir zaman ve belirli bir sezon ile bağlantılı olmayan temalar ile Pass’lerin yeni halini bize tanıtıyor. Bu bize içerik, süre ve hatta yılda kaç kez Pass yayınlayacağımız konusunda bile daha fazla seçenek sunuyor. Pass’ler, görevler ve ödüller ile benzer mekanikleri takip etmeye devam edecek, böylelikle oyuncular kendi pass’lerini alıp bugün kilidi açmaya başlayacaklar! 
  • Erangel Haritasına Bazı Güncellemeler Geliyor: Geçtiğimiz Kasım ayında oyunculara Erangel’deki hangi bölgelerin biraz düzenlemeye ihtiyaç duyduğunu sorduk. Cevapları inceledikten sonra, Sosnovka Adası köprülerine odaklanmaya karar verdik. Bu düzenleme, ister doğrudan düşmanlarla çatışmak; isterse fark edilmeden tüymek olsun, köprüyü geçmek isteyen oyuncular için daha fazla seçenek sunuyor. 
  • Oynanış ve Denge Ayarlamaları: Birkaç yama öncesinde, araçlarda hedef alma stabilitesi ile ilgili bazı temel sorunlara odaklandık. Araçlar, Battle Royale deneyimimizin temel bir parçası olduğundan, oyunu dengeli tutarken araç savaşını teşvik etmek istiyoruz. Verilerimizi inceledikten ve oyuncu geri bildirimlerini dinledikten sonra, yolcu silahı kullanımlarının etkinliğinde beklenenden daha büyük bir artış gördük. Bu sorunu çözmek için yolcu geri tepmesini artırdık ve daha fazla değişiklik gerekmesi ihtimaline karşın durumu izlemeye devam edeceğiz. 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

PUBG Mobile E-Spor Turnuvalarının Türkiye’deki Akıllı Telefon Sponsoru, Xiaomi Redmi Note 10 Serisi Oldu! 

PUBG Güncelleme 11.1 Tüm Platformlar için Yayınlandı

Ücretsiz ve Düşük Sistem Gereksinimi İsteyen PUBG LITE Kapanıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı