Oyunlar

PUBG Mobile ’a Böcek Modu Geldi: Oyuncular Farklı Yeteneklere Kavuşuyor

Popüler battle royal oyunu PUBG Mobile’a oyuncular için yeni bir mod eklendi. Böcek Modu olarak isimlendirilen yeni PUBG Mobile modunda, oyunseverler bir böcek kadar küçük olup uçma ve Erengal haritasındaki beş özel laboratuvarda savaşma imkanı bulacak.

Popüler battle royal oyunu PUBG Mobile’a oyuncular için yeni bir mod eklendi. Böcek Modu olarak isimlendirilen yeni PUBG Mobile modunda, oyunseverler bir böcek kadar küçük olup uçma ve Erengal haritasındaki beş özel laboratuvarda savaşma imkanı bulacak.

PUBG Mobile, Serüven-Böcek isimli yeni oyun modunu duyurdu. Bu yeni oyun moduyla birlikte oyunculara yepyeni bir battle royale deneyimi sunuluyor. Sınırsız güdümlü füzeyle donatılan Böcek oyuncular, rakipleriyle hızlı, patlayıcı desteğiyle mikroskobik düzeyde savaşırken, tam boydaki oyuncuların tavalarından kaçmaya çalışacaklar.

PUBG Mobile Serüven-Böcek modu, oyuncuların bir böcek kadar olmalarını sağlayan küçülme teknolojisini kullanmalarına imkân tanıyor. Erangel’in yeni temalı moduyla birlikte oyuncular beş farklı laboratuvarı keşfedebilecek. Her bir laboratuvarda gizemli bir Kuantum Dönüşüm Cihazı bulunuyor. Bu cihazı kullanan oyuncular, böcek boyutunda minyatür bir oyuncuya dönüşecek. Dönüşen oyuncular sırt çantalarındaki ekipmanları kullanamayacak ama sınırsız sayıda güdümlü füze fırlatabilecekler. Laboratuvarda uçabilen oyuncular, uzaklaştıklarında ise gerçek boyutlarına geri dönecekler. Bu Böcek oyunculara normal silahlarla zarar vermek mümkün değil, ancak tava saldırılarına karşı dikkatli olmaları gerekiyor.

PUBG Mobile Böcek Modu tanıtım videosu:

Böcek haline dönüşen oyuncular, Enerji Işığı Puanları toplayarak solucan deliklerini kullanıp, haritadaki farklı yerlere yolculuk edebiliyorlar. Her ışık beş Işık Puanı toplamanızı sağlıyor. Oyuncular 40 Işık Puanı topladığında ise Solucan Deliği Cihazı’nı çalıştırarak, diğer dört laboratuvardan birine ışınlanabiliyorlar. Işık Puanları sadece Böcek halindeyken toplanabilirken, normal boyuttaki oyuncularsa Enerji Dükkanı’nı kullanarak Işık Puanları ile savaş ekipmanları satın alabiliyorlar. Serüven-Böcek modunun amacı da diğerleriyle aynı: Hayatta kalan son oyuncu olmak!

Geçtiğimiz günlerde okyanusun ortasındaki büyük bir gemide yer alan dev hangarda geçen arena haritası Hangar da oyuna eklenmişti. Hızlı reaksiyonun ve doğru hedef almanın ön plana çıktığı harita, Takımlı Ölüm Oyunu, Arena Eğitimi ve Takımlı Silah Oyunu modlarında da seçilebiliyor.

İlginizi Çekebilir:

PUBG ’nin 2021 ‘de Alacağı Güncellemeler Detaylı Bir Şekilde Açıklandı!

PUBG Mobile Geliştiricilerinin Yeni Oyunu Undawn Duyuruldu

Ücretsiz ve Düşük Sistem Gereksinimi İsteyen PUBG LITE Kapanıyor

General Mobile GM 20 Pro İnceleme – Alınır mı? PUBG Oynatır mı?:

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı