Oyunlar

PUBG Mobile’a Yeni Güncelleme Geldi: Miramar Haritası Yenilendi

PUBG Mobile için yeni bir güncelleme yayınlandı. Android ve iOS ekosistemi için yayınlanan yeni güncelleme 0.18.0 adıyla anılıyor. PUBG Mobile’a gelen yeni güncelleme Miramar haritasında önemli yenilikler getiriyor. 

PUBG Mobile için yeni bir güncelleme yayınlandı. Android ve iOS ekosistemi için yayınlanan yeni güncelleme 0.18.0 adıyla anılıyor. PUBG Mobile’a gelen yeni güncelleme Miramar haritasında önemli yenilikler getiriyor. 

Tencent’in oyunseverlerin beğenisine sunduğu PUBG Mobile, 2017 yılında piyasaya sürülen PUBG’nin gerçeğine yakın mobil versiyonu. Hayranlarına daha gerçekçi bir sürüm sunmak isteyen geliştiriciler, mobil versiyona ekledikleri özel etkinlikler ve yeniliklerle oyunseverleri memnun etmeye başarıyorlar. 

Tencent PUBG Mobile’a eklediği yeni güncellemelerle oyunu sürekli olarak canlı ve aktif tutmak için çalışmalarını sürdürüyor. Ancak oyuna eklenen yeni güncelleme ile PUBG Mobile’a yeni ve çok daha önemli özellikler eklendi.

Tencent’in PUBG Mobile için yayınladığı ve 0.18.0 koduna sahip olan güncelleme hem iOS hem de Android kullanıcıları için sunuldu. Android kullanıcıları 1.97 GB, iPhone kullanıcıları da 2.2 GB büyüklüğünde indirme yapacaklar.

PUBG Mobile Miramar haritasına yeni özellikler ekleniyor

PUBG’nin en beğenilen haritalarından olan Miramar’a yeni güncellemeyle bazı yenilikler ekleniyor. PUBG Mobile 0.18.0 koduyla yayınlanan yenilikler arasında Miramar haritasının kuzeyine bir nehir ve yeni bir tarihi kalıntı bölgesi ekleniyor. Bunun yanı sıra Tencent geliştiricileri Miramar’a yeni yarış pistleri ekleyerek, oyunun hayranlarına daha eğlenleli bir deneyim sunacaklar. Ayrıca, yeni güncelleme ile oyundaki hızlı araçlardan olan Mirado, Miramar’da altın rengiyle de bulunacak. 

PUBG Mobile için yayınlanan yeni güncellemede Miramar haritası, “Mad Miramar” olarak olarak adlandırılıyor. Tencent geliştiricilerinin sunduğu güncelleme, tüm bu yeniliklerin yanı sıra ayrıca harita boyunca otomat makinelerini de ekledi. Söz konusu otomatlar oyunculara ağrı kesici ve enerji içeceği gibi önemli ekipmanlar sunacak. 

En büyük değişiklik Miramar haritasında gerçekleşse de bunlara ek olarak, P90 silahı, yeni bir hile koruma sistemi gibi yenilikler de yeni güncelleme ile oyunculara sunuluyor. Bunların yanı sıra oyunu 13 Mayıs’tan önce güncelleyenler, 1 adet radyo, 2.888 BP ve özel bir sırt çantasına sahip olacaklar. Bu sebepten ötürü oyunu biran önce güncellemekte ve hediyelere sahip olmak yarar var. 

PUBG Mobile’ın 0.18.0 güncellemesi için hazırlanan tanıtım videosu:

İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile’a Ramazan Ayı İçin Yeni Etkinlikler ve Eşyalar Eklendi

UFO GÖRÜNTÜLERİ, GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA SAVAŞLARI, EVDE DELİRMEMENİN YOLLARI – DigiToll #13

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı