Oyunlar

PUBG Mobile’ın Yeni Erangel Haritası 8 Eylül’de Oyunculara Sunulacak

Popüler hayatta kalma oyunu PUBG Mobile, oyunseverlerin karşısına yeni Erangel Haritası ile 8 Eylül’de çıkmaya hazırlanıyor. Cesur ve dikkat çekici yeni harita ile sunulacak olan sürümde, oyuncuları ayrıca AppStore’a özel içerikler de bekliyor. 

Popüler hayatta kalma oyunu PUBG Mobile, oyunseverlerin karşısına yeni Erangel Haritası ile 8 Eylül’de çıkmaya hazırlanıyor. Cesur ve dikkat çekici yeni harita ile sunulacak olan sürümde, oyuncuları ayrıca AppStore’a özel içerikler de bekliyor. 

Oyunseverlerin uzun süredir beklediği Yeni Erangel Haritası, klasik özellikleri tamamen yenilenerek çıkışını gerçekleştirecek. PUBG Mobile ve AppStore’un birlikte yaptıkları açıklamada, oyuncuların 8 Eylül’den itibaren 1.0 sürümüyle sunulan Yeni Teknoloji ve Yeni Arayüz gibi dev yeni özelliklerin yanı sıra, tamamen yenilenmiş Yeni Erangel haritasında da oynayabilecekleri belirtildi. 

PUBG Mobile Erangel Haritası yenilenerek geliyor

Aylar süren analiz, düzeltme ve testlerden sonra PUBG Mobile ekibi, oyunun en popüler haritasının sadece görselliğini ve performansını değil, yüksek kaliteli orijinal oynanışını da iyileştirdi. Yeni Erangel haritasının iyileştirilen özellikleri arasında tamamen yeni harita içerikleri, büyük kaynak noktası değişiklikleri, yeniden tasarlanmış yapılar ve sıfırdan üretilmiş görseller yer alıyor.

Tamamı yeni Harita İçerikleri 

Unutulmuş siperler, ağaç kovuğundan bariyerler, terk edilmiş tanklar ve sığınaklar gibi yeni içerikler, oyuncuların zafere ulaşan yolda yeni strateji ve taktikler geliştirmesi için yeni yollar sunuyor.

Büyük Kaynak Noktası Değişiklikleri 

Sosnovka Askeri Üssü, Mylta Power, Konak, Hapishane, Maden Bölgesi ve daha birçok popüler oyun içi alan, yeniden dengelenmiş ganimet, eşya ve diğer kaynaklarla dolduruldu. Oyuncular kırsal bölgelerde daha dengeli bir deneyim ve farklı stratejiler için daha fazla eşya bulabilecekler. Hem de bu alanlar eski haritadaki yerlerle de oldukça benzer olarak tasarlandı.

Yapı Değişiklikleri 

Yeni Erangel’de bulunan birden çok bina ve sığınak değiştirildi ve iyileştirildi. Yapıların değişiklikleri dolayısıyla yeni stratejiler geliştirmek, savunma ve saldırı metotlarını değiştirmek zorunda kalacaklar.

Yenilenmiş Görseller 

Bitkiler, gökyüzü ve su efektleri için aydınlatma sistemi iyileştirildi. Bunun bir sonucu olarak oyuncular, su yüzeyindeki yansımaları ve güneşin aydınlattığı tüm alanları da detaylı olarak görebilecekler. Yapı ve çevre kaplamaları, partiküller, duman, patlamalar, namludan çıkan ışıklar ve dürbün görünümü gibi model ve kaplama kalitesi de iyileştirilerek, savaşı çok daha gerçekçi kılıyor. “Ultra HD” özelliği de en yüksek grafik kalitesi için açılabiliyor. Bu grafik iyileştirmeleri, mobil cihazlarda daha önce görülmemiş bir yüksek kaliteli deneyim sunarken, akıcı çatışmaları ve klasik oynanışı koruyor.

Yeni Erangel haritasının yeni özelliklerinin dışında PUBG MOBILE’ın kullanıcı arayüzü ve interaktif deneyimleri de, oyunculara daha kolay ve sezgisel bir kontrol sunmak için baştan aşağı yenilendi. Bunlarla birlikte PUBG MOBILE, oyuncuların lobi ekranından görebileceği gibi yenilikçi çoklu ekran değiştirme modu ve işlevlerin sayfalar halinde yeniden düzenlenmesi de oyuna eklenenler arasında. Oyunlar, topluluk ve satın alımlar, 3 farklı alana ayrılarak, oyuncular için daha hızlı ve kolay erişimi mümkün kılıyor. Böylece oyuncular basit ve temiz bir arayüzle istediklerini daha çabuk bulabiliyorlar. Buna ek olarak oyuncular da kendi düzenlerini oluşturarak istedikleri şekilde en sık kullandıkları seçeneklere hızlıca erişebilecekler.

Yeni Teknoloji, Yeni Arayüz ve Yeni Erangel haritasını oyunculara sunan PUBG MOBILE, mobil oyunculuğu yeniden tanımlayan yeni bir döneme girmiş oluyor. 8 Eylül’de sunulacak 1.0 sürüm güncellemesine App Store ve Google Play üzerinden erişebileceksiniz.

İlginizi Çekebilir:

Ininal ve Futbolist, 29-30 Ağustos Tarihlerinde PUBG Mobile Turnuvası Düzenliyor!

PUBG Mobile, Yeni Antik Gizem Modu Güncellemesini Duyurdu 

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı