Oyunlar

PUBG: New State Duyuruldu: Fragmanı ve Konusu 

Uzun süreden beri gündeme gelen PUBG Mobile ‘ın yeni bir oyununun geleceği söyleniyordu. Söylentiler bugün resmi olarak onaylandı. Yapılan bir açıklamayla ‘PUBG: New State’ oyunu duyuruldu. Elde edilen ilk verilere göre oyun oldukça çarpıcı grafiklere sahip olacak. 

Uzun süreden beri gündeme gelen PUBG Mobile ‘ın yeni bir oyununun geleceği söyleniyordu. Söylentiler bugün resmi olarak onaylandı. Yapılan bir açıklamayla ‘PUBG: New State’ oyunu duyuruldu. Elde edilen ilk verilere göre oyun oldukça çarpıcı grafiklere sahip olacak. 

Son zamanların en popüler hayatta kalma oyunu PUBG, gündeme sık sık yeni sürümlerinin geliştirildiği haberleriyle geliyordu. Bu bağlamda PUBG’nin konsol, PC ve mobil için yayınlanacak yeni oyunları olduğu sızıntılar arasında yer alıyordu. Henüz PC ve konsol tarafıyla alakalı bir gelişme yaşanmasa da bugün yapılan bir açıklamayla PUBG Mobile’ın yeni bir versiyonu duyuruldu. PUBG’nin yeni mobil sürümü PUBG: New State ismiyle açıklandı. 

Güney Kore merkezli oyun stüdyosu Krafton Inc. PUBG: New State’le alakalı bazı açıklamalarda bulunurken oyunun heyecan verici fragmanını da paylaştı. 

PUBG: New State ‘in tanıtım videosu

PUBG: New State olarak isimlendirilen yeni mobil oyun, daha önce ortaya çıkan sızıntılardan aşina olduğumuz gibi 2051 yılında geçecek. Yani oyunseverler arasında oldukça popüler olan oyunda artık daha farklı araç ve silahlar da bulunacak. Bu bağlamda drone ve daha yeni teknolojilerin yer alacağı oyun fütüristik yapısı ve yepyeni bir haritasıyla oyunseverlere sunulacak.

Yayınlanan tanıtım filmi ve yapılan açıklamalara bakıldığında yeni PUBG: New State oyunseverlere benzersiz bir grafik deneyimi sunacak. Bu bağlamda yeni oyunun kullanıcıların telefonlarını zorlayacağını söylesek yalan olmaz. Ancak oyun deneyiminin çok ciddi bir şekilde artacağı da açık bir şekilde görülüyor.

PUBG: New State’te oyuncular yine 100 farklı oyuncuyu içeren bir haritaya sahip olacak. Amaç da bilindiği gibi hayatta kalan son kişi olmaya çalışmak olacak. Yeni oyunla birlikte kullanıcılar artık yeni silah ve ekipmanlara kavuşacağı gibi yeni görünümler de sunulacak. 

Google Play Store ’da görüldü

Gelişticiler Yeni PUBG: New State’in elbette ki hem Android hem iOS kullanıcıları tarafından oynanabileceğini belirtti. Ancak oyunun ön kayıt işlemi şu an için sadece Google Play Store’da görüldü. Geliştiriciler oyunun iOS versiyonunun da kısa süre içinde App Store’a yükleneceğini açıkladı. Konuyla alakalı gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. 

PUBG: New State için ön kayıt yaptırmak isteyen kişiler buraya tıklayarak Google Play Store’a erişim sağlayabilir. 

İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile ve CoD Mobile Huawei Uygulama Mağazasından Kaldırıldı

Sony’nin PS5 ve PS4 Oyunlarını Duyuracağı State of Play Etkinliğinin Tarihi Açıklandı

iPhone 12 Mini kamera ve PUBG performansı nasıl? iPhone 12 Mini detaylı inceleme:

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı