Oyunlar

PUBG: NEW STATE, Google Play’de 17 Milyon Ön Kayıt ile Rekor Kırdı

Merakla beklenen PUBG: NEW STATE oyunu Google Play Store’da son alfa testlerinden sonra 17 milyon ön kayda ulaştı. Henüz iOS kullanıcıları için açılmayan ön kayıtlar, 2021’in üçüncü çeyreğinden sonra App Store için de başlayacak. 

Merakla beklenen PUBG: NEW STATE oyunu Google Play Store’da son alfa testlerinden sonra 17 milyon ön kayda ulaştı. Henüz iOS kullanıcıları için açılmayan ön kayıtlar, 2021’in üçüncü çeyreğinden sonra App Store için de başlayacak. 

Orijinal battle royale PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’ın yapımcısı KRAFTON, PUBG: NEW STATE ’in Google Play Store’da 17 milyon ön kaydı geçtiğini duyurdu. Bu önemli dönüm noktası, şirketin 11-13 Haziran tarihleri arasında ABD PUBG Studio’da yürütülen oyunun ilk başarılı kapalı Alfa testini düzenlemesinden kısa bir süre sonra gerçekleşti. Stüdyo, Alfa testi sırasında aldığı tüm verileri ve çok değerli oyuncu geri bildirimlerini analiz edecek ve oyunun, bu yıl tam olarak piyasaya sürülmeden önce temel yönlerini geliştirmeye odaklanacak.

Alfa testinin ardından PUBG: NEW STATE için günlük ön kayıt oranının artmasıyla, KRAFTON ayrıca oyun için ön kayıtların 2021’in 3. çeyreğinde Apple’ın App Store için açılacağını duyurdu. Android kullanıcıları, özel bir araç kaplaması ve oyunla ilgili en son bilgilere erişmek için Google Play’de ön kayıt yaptırabilirler. Bununla beraber KRAFTON, kısa süre önce BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA’nın iki hafta içinde Google Play’de 20 milyondan fazla ön kaydı aştığını ve mobil cihazlarda birinci sınıf battle royale deneyimlerine yönelik güçlü bir küresel iştahın olduğunu da belirtti

PUBG: NEW STATE Kıdemli Yapımcısı Minkyu Park, “Alfa testine katılarak bu kadar geniş çaplı ilgi gösteren hayranlarımıza ve oyuncularımıza teşekkürlerimizi sunmak isteriz,” dedi ve “Tüm oyuncu geri bildirimlerine dayanarak, geliştirmeyi yıl sonuna kadar tamamladığımızdan emin olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve battle royale türündeki yeni nesil mobil oyunlar için bir dönüm noktası oluşturacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

Battle Royale türünün öncüleri ve PUBG’nin yaratıcıları PUBG Studio tarafından geliştirilen PUBG: NEW STATE, 2021’de Android ve iOS’ta oynaması ücretsiz bir deneyim olarak piyasaya sunulacak. PUBG: NEW STATE, orijinal Battle Royale deneyimini yeniden yaratıyor ve onu mobil cihazlarda en gerçekçi battle royale deneyimini sunmak için geliştiriyor. Mobil oyun için en dinamik ve gerçekçi silah oyunu olmasının yanı sıra oyun, mobil oyunun sınırlarını zorlayan en yüksek rendering teknolojisine sahiptir.

PUBG: NEW STATE’in ilk haritasına derinlemesine bir bakış atan ilk “Field Trip to Troi” geliştirici videosu:

İlginizi Çekebilir:

PUBG ’nin 2021 ‘de Alacağı Güncellemeler Detaylı Bir Şekilde Açıklandı!

Ücretsiz ve Düşük Sistem Gereksinimi İsteyen PUBG LITE Kapanıyor

Samsung Galaxy A52 Oyun Performansı – PUBG Mobile, CoD Mobile ve Asphalt 9 Test:

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı