Oyunlar

PUBG: New State Sinematik Video ‘Troi’nin Düşüşü’ Yayınlandı

PUBG Studios tarafından geliştirilen PUBG: New State için yeni bir sinematik video yayınlandı. Troi’nin Düşüşü isimli sinematik video, PUBG evrenini genişleten bir adım oluyor.

PUBG Studios tarafından geliştirilen PUBG: New State için yeni bir sinematik video yayınlandı. Troi’nin Düşüşü isimli sinematik video, PUBG evrenini genişleten bir adım oluyor.

PUBG Studios, PUBG: New State evrenini genişleten yeni bir sinematik video yayınladı. Troi’nin Düşüşü isimli sinematik video, 2050 yılında geçiyor. Video ile birlikte PUBG evreni, çok daha derin bir hal alıyor.

Tori’nin Düşüşü, günümüzden 30 yıl sonrasında, PUBG evreninin merkezi olan kurgusal şehir Troi’nin çöküşünden 6 saat öncesinde geçiyor. Video, şehirde çatışan farklı gruplar hakkında bilgi veriyor. Ayrıca Altın Marke’nin gizemleri daha da detaylanıyor. Video ile birlikte oyuncular, PUBG: New State yayınlandığında bulundukları harita hakkında daha fazla fikir sahibi olabilecekler.

‘Troi’nin Düşüşü’ videosu, geçtiğimiz dönemlerde yayınlanan ‘Sıfır Noktası’ ve ‘Bilinmeyen Gizemler: Battlegrounds Doğuş Hikayesi’ ardından gelen 3. hikaye içeriği oldu.

Sıfır Noktası: Başrolünde Don Lee’nin oynadığı “Sıfır Noktası”, 1980’lerin Güney Kore’sinde geçiyor. Lee, düşman bir hapishaneden kaçmaya çalışan bir mahkumu canlandırıyor. Kısa film, PUBG: BATTLEGROUNDS’un yakın zamanda çıkan Taego haritasının hikayesi ile doğrudan bağlantılı bir hikayeyi bizlere gösteriyor.

Bilinmeyen Gizemler: Battlegrounds Doğuş Hikayesi: Belgesel dizisinde Jonathan Frakes, Battlegrounds’daki ölümcül battle royale yarışmasının arkasındaki resmi tarihi keşfetmek için bir araştırma belgesel dizisinde rol alıyor. Bilinmeyen Gizemler serisinin önceki bölümleri, Dinoland’ın arkasındaki rahatsız edici gerçeği ortaya çıkaran “Bilinmeyen Gizemler: Dinoland’de Trajedi” ve bazı şaşırtıcı durumlarla Peru’daki bir plato çevresindeki karanlık tarihi vurgulayan “Bilinmeyen Gizemler: Paramo”yu içeriyor.

Battle Royale türünün öncüsü ve PUBG: Battlegrounds yaratıcısı PUBG Studios, yeni PUBG: New State oyunu üzerinde çalışmaya devam ediyor. Şirket, yeni oyunu 2021 yılı içerisinde Android ve iOS için ücretsiz bir şekilde yayınlayacak. PUBG: New State, şimdiden Google Play’de 32 milyondan fazla ön kayıt almayı başardı.

İlginizi Çekebilir:

Free Fire MAX Ön Kayıt 29 Ağustos’ta Başlıyor

FIFA Online 4 Türkiye Çıkış Tarihi Duyuruldu

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı