Oyunlar

Remnant: From the Ashes Oyunu, 10 Milyondan Fazla Kişi Tarafından Kütüphaneye Eklendi

Epic Store tarafından geçen hafta ücretsiz olarak oyunculara sunulan ‘Remnant: From the Ashes’ oyunu, 10 milyondan fazla kişi tarafından kütüphaneye eklendi.

Epic Store tarafından geçen hafta ücretsiz olarak oyunculara sunulan ‘Remnant: From the Ashes’ oyunu, 10 milyondan fazla kişi tarafından kütüphaneye eklendi.

“Perfect World Entertainment” ve “Gunfire Games” tarafından aktarılan detaylara göre; ‘Remnant: From the Ashes‘, geçen hafta 10 milyondan fazla oyuncunun kütüphanesine eklendi. Epic Store, oyunu 13 Ağustos-20 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz olarak oyun tutkunlarının beğenisine sunmuştu. Diğer yandan; ‘Remnant: From the Ashes’ı kütüphanesine ekleyen oyuncu sayısı, Epic Store’da ‘A Total War Saga: TROY’ oyununu ücretsiz olarak alan oyuncu sayısını geride bıraktı. ‘A Total War Saga: TROY’, 7.5 milyondan fazla oyuncu tarafından ücretsiz olarak kütüphaneye eklenmişti.

Bu rakamların, giderek daha fazla oyuncunun Epic Store satış platformuna kayıt olduğunu da kanıtlar nitelikte olduğu ifade ediliyor. Bununla birlikte, hala Epic Store’u protesto eden bir oyuncu kitlesi de bulunuyor.

Üç mütteğin sürekli değişen dünyalarda tehlikeli düşmanları avladıkları üçüncü şahıs bir hayatta kalma oyunu olan Remnant: From the Ashes’da, dinamik olarak oluşturulan seviyelerde 100’den fazla ölümcül canavar ve 20’den fazla ‘boss’ bulunuyor. Oyunun, 20 Ağustos 2019 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için satışa sunulduğu biliniyor.

Epic Games, bünyesine yeni oyunlar katmaya devam ediyor

blank

Epic Games, ücretsiz oyunların yanında çeşitli yayıncılarla anlaşma sağlayarak kendi satış platformu olan “Epic Store” bünyesine yeni oyunlar da katmaya devam ediyor. “Hitman 3” ve “Crysis Remastered” gibi sevilen oyunların, çıkışlarının ardından PC platformu için yalnızca “Epic Store” üzerinden satın alınabileceği ifade ediliyor.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Epic Games Bünyesinde Bulunan 137 TL Değerindeki 2 Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games, 23 Ağustos’ta ‘Free Fortnite Turnuvası’ Düzenleyeceğini Açıkladı

Apple, 28 Ağustos Tarihinde Epic Games Geliştirici Hesabını AppStore’dan Kaldıracak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı