Oyunlar

Rise of the Triad Remastered 2021 Yılında PC Platformuna Geliyor

Birkaç gün önce, 3D Realms ve Slipgate Ironworks adlı oyun şirketleri Rise of the Triad Remastered oyununun PC platformuna çıkacağını duyurdu. Oyunun duyurusunun yanında bir de duyuru fragmanı yayınlandı.

Birkaç gün önce, 3D Realms ve Slipgate Ironworks adlı oyun şirketleri Rise of the Triad Remastered oyununun PC platformuna çıkacağını duyurdu. Oyunun duyurusunun yanında bir de duyuru fragmanı yayınlandı.

3D Realms, birkaç gün önce Core Decay adını verdiği Deus Ex tarzında bir oyununu duyurmuştu. Şimdi de Slipgate Ironworks oyun stüdyosu ile beraber Rise of the Triad Remastered adlı oyunlarının duyurusunu oyun-severlerle paylaştılar. Geliştirici ekip tarafından oyunun çıkışının 2021 yılı içerisinde gerçekleşeceği belirtiliyor.

Rise of the Triad, Geniş Ekran Desteği İle Çıkacak

blank

Oyun hakkında açıklanan az da olsa bazı bilgiler bulunuyor. Oyunun, çıktığında 16:9 geniş ekran ve fare desteği ile beraber geleceği belirtildi. Bunun yanı sıra oyunun ayrıca çok oyunculu moda sahip olacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Oyunun çok oyunculu modu hakkında henüz pek bir bilgi açıklanmadı. Ancak, oyunun çıkışına yakın bir tarihte daha çok bilginin oyun-severler ile buluşacağını tahmin ediliyor.

Oyun hakkında bazı tahminlerimiz de bulunuyor. Oyun bir remaster olduğundan bazı grafik iyileştirmeleri ve yüksek çözünürlüklü dokular gibi detaylar oyundan bekleniyor. 3D Realms’in de ilerleyen zamanlarda daha fazla oyun içi fragman yayınlayarak oynanış ve grafik ile alakalı bir şeyler göstereceğini düşünülüyor.

Oyun, 21 Aralık 1994 yılında oyuncularla buluşan Rise of the Triad oyununun bir remastered versiyonu niteliğinde ve geliştirilmiş grafiklerle piyasaya sürülüyor. Remastered dediğimiz olay bildiği üzere grafik gibi detayların düzenlenmesi anlamına geliyor. Oyun içi mekaniklerin ne denli değişeceği ise henüz bilinmiyor. Şu ana kadar piyasaya sunulmuş olan birçok remastered tarzı oyunda mekaniğin değiştiğine pek şahit olmuyoruz.

Rise of the Triad Çıkış Tarihi

Son olarak, Rise of the Triad Remastered 2021 yılında PC platformu için oyun-severlerin beğenisine sunuluyor. Oyun, hakkında bilgiler geldikçe sizlere bilgi veriyor olacağız.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Core Decay Adlı Oyun 2021 Yılında PC Platformuna Geliyor

POSTAL: Brain Damaged 2021 Yılında PC’ye Geliyor

Doom & Doom II’nin Son Güncellemesiyle 16:9 Geniş Ekran Desteği Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı