Haberler

Steam Fiyatı 10,5 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Indiegala, Steam fiyatı 10,5 TL olan Kalaban isimli bir oyunu ücretsiz olarak sunmaya başladı. Korku temalı aksiyon macera oyununda mutant salgınının ardında yatan sebebi araştırıyor ve neler olup bittiğini anlamaya çalışıyoruz.

Düzenlediği ücretsiz oyun kampanyalarıyla ses getirmeyi başaran dijital oyun platformu Indiegala, yeni bir kampanya başlattı. Platform, bu kampanya kapsamında Steam’de 10,5 TL’ye satın alabileceğiniz Kalaban isimli oyunu ücretsiz hale getirdi.

Geliştiriciliğini Rayhouse Productions ile GameRealmMadness’ın üstlendiği Kalaban, korku temalı aksiyon macera türünde bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyuna nasıl ücretsiz bir şekilde sahip olacağınıza geçmeden önce dilerseniz gelin, oyunun içeriğine ve neler sunduğuna daha yakından göz atalım.

Kalaban nasıl bir oyun?

Kalaban

Korku temelleri üzerine kurulu olan aksiyon macera türündeki bir oyun olarak karşımıza çıkan Kalaban, hikâye anlatımı ve açık uçlu oynanışıyla dikkat çekiyor. Üçüncü şahıs görüş açısına sahip olduğumuz oyundaki temel amacımız ise mutant salgının arkasındaki sebebi keşfetmek ve neler olup bittiğini öğrenmek.

Canavarları öldürüp ganimetler kazandığımız bu oyunda eylemler ve yaptığımız seçimler, hikâyenin gidişatına yön veriyor. Bu noktada oyun ciddi bir üslupla sunuluyor olsa da altında tuhaf olaylar ve karakterlerle absürt komedinin yattığı söylenebilir.

Kalaban’a ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gerekenler:

  • Burada bulunan bağlantıya tıklayın ve Kalaban’ın kampanya sayfasına erişin.
  • Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Login” butonuna tıklayın.
  • Indiegala hesabınız varsa bu hesaba giriş yapın. Daha önce oluşturmadıysanız kendinize yeni bir Indiegala hesabı oluşturun.
  • Kampanya sayfasına yeniden erişin.
  • Add to your library” butonuna tıklayın ve birkaç saniye bekleyin. “Already owned. Go to library” yazısını görünce bu butona tıklayın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada “Showcase Library” isimli bir menünün olduğunu göreceksiniz. Bu menüye tıklayın.
  • İlgili menüde Kalaban’ın olduğunu göreceksiniz. Oyunun hemen sağ tarafında bulunan logoya tıklayın ve oyunu indirin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı