Oyunlar

Steam Fiyatı 15 TL Olan Quake II Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu

Bethesda’nın sevilen oyunlarında biri olan Quake II kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Quake II’yi ücretsiz olarak kütüphanesine eklemek isteyen oyunseverlerin sadece 3 günü bulunuyor.

Bethesda’nın sevilen oyunlarında biri olan Quake II kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Quake II’yi ücretsiz olarak kütüphanesine eklemek isteyen oyunseverlerin sadece 3 günü bulunuyor.

Oyun sektörüne birçok başarılı yapım üreten ve oyuncuların gönlünü kazanmayı başaran Bethesda, Quake II oyununu ücretsiz olarak sundu.  Geçen günlerde QuakeConn etkinliğini ilk defa çevrim içi ortamda düzenleyen Bethesda, istediği ilgiye ulaşmış ve etkinlik yoğun ilgi görmüştü. Yine şirket, bu etkinlik süresince Quake’i ücretsiz olarak oyunculara sunmuştu.

Kampanya Sadece 3 Gün Geçerli!

blank

Bethesda, QuakeConn etkinliği süresince bir bağış kampanyası başlatmış ve  bu bağış kampanyası süresince de Quake oyununu ücretsiz olarak oyunseverlere sunmuştu. Şirket bu sırada bağışların 10 bin doları geçmesi durumunda Quake II oyununu ücretsiz olarak vereceğini de duyurmuştu. Birçok oyunseverin bağışları sonrası kampanyada 30 bin dolar toplanması üzerine Bethesda sözünü tuttu ve Quake II oyununu ücretsiz olarak oyunculara sundu. İsterseniz şu an oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bethesda, bu kampanyayı sadece 3 günlüğüne geçerli kıldı. 1997 yılında ilk kez piyasaya sürülmüş olan Quake II oyununa sahip olabilmeniz için biraz acele etmeniz gerekiyor.

Quake II ‘ye Nasıl Ücretsiz Olarak Sahip Olurum?

blank

Öncelikle, üç günlüğüne ücretsiz olarak dağıtılacak olan bu oyuna sahip olabilmek için bir Bethesda hesabınızın bulunması gerekiyor. Bethesda hesabı oluşturmak için buraya tıklayarak kayıt oluşturma sayfasına ulaşabilirsiniz. Kayıt oluşturduktan sonra Bethesda Launcher’i indirerek oyunun sayfasına erişim sağlayarak kütüphanenize ekliyorsunuz. Oyun, daha sonrasında kütüphanenize eklenmiş olacak.

Quake III Arena’da Ücretsiz Olarak Sunulacak!

blank

Quake ve Quake II‘nin ücretsiz olmasının ardından oyuncular bir bekleyiş içerisine girmiş durumda. Beklentinin ne olduğuna değinecek olursak; oyuncular Quake III Arena adlı oyunun da ücretsiz olarak sunulmasını bekliyorlar. Sizde böyle bir beklenti içerisindeyseniz güzel haberi vermiş bulunalım. Quake III Arena oyunu 17 Ağustos 2020 Pazartesi günü ücretsiz olarak oyunculara sunulacak.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Forza Horizon 3, Yapılan İndirim Sonrasında Satıştan Kalkacak

Ubisoft’un Battle Royale Oyunu ‘Hyper Scape’ Ücretsiz Olarak Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı