Haberler

Steam Fiyatı 41 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu olan Steam, zaman zaman çeşitli oyun kampanyaları düzenliyor. Bu kampanyalar kapsamında bazı oyunlar da oyunlara ait ek paketler de ücretsiz olarak sunuluyor. Şimdi yeni bir kampanya daha başlatan Steam, 2015 yılında piyasaya sürülen bir simülasyon oyununu ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Steam’in ücretsiz olarak sunmaya başladığı bu oyunun ismi Autobahn Police Simulator. Adından da anlaşılabileceği üzere otobanda bir polis memuru olacağımız bu oyunda, hız limitini aşanları yakalayacak, kazalara müdahale edeceğiz. Oyun, özellikle de evlerinizde kalmak zorunda olduğunuz şu günlerde saatlerinizi keyifli geçirebileceğiniz bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Türkiye’deki oyunseverler, araç temalı oyunları seviyorlar. Bu bağlamda yarış oyunlarının yanı sıra Euro Truck Simulator gibi simülatör oyunlarının da ülkemizde hayli popüler olduğu yadsınamaz bir gerçek. İşte Autobahn Police Simulator de sizleri böyle bir araba simülasyonunun içerisine sokacak. Dilerseniz hemen, oyunun sahip olduğu detaylara yakından bakalım.

Autobahn Police Simulator oyununda kendi karakterinizi oluşturabiliyorsunuz. 3 farklı araçtan birini seçebileceğiniz oyunda araç araması yapabiliyor, eskort olabiliyor ve trafiğin olağan akışına doğrudan müdahale edebiliyorsunuz.

Autobahn Police Simulator’e ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenlerSteam, dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu. Dolayısıyla sizlerin de bir Steam hesabı olduğunu varsayarak doğrudan oyunu nasıl Steam kütüphanenize ekleyeceğinize bakalım.Burada bulunan bağlantıyı kullanarak Autobahn Police Simulator‘ün Steam sayfasına erişin.Söz konusu sayfada “Hesaba Ekle” olarak isimlendirilen bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın.Yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada söz konusu oyunun hesabınıza eklendiğine dair bir mesaj alıyorsunuz.Steam kütüphanenize erişin ve oyunu indirin. Artık Avrupa polisi olmak için hazırsınız demektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı