Haberler

Steam Fiyatı 89 TL Olan Oyun, Ubisoft’ta Ücretsiz Oldu

Video oyun sektörünün önemli isimlerinden bir tanesi olan Ubisoft, son dönemlerde yaptığı kampanyalarla ön plana çıkmayı başarıyor. Geçtiğimiz günlerde Steam fiyatı 68 TL olan Child of Light isimli bir oyunu ücretsiz olarak sunan şirket, bu kampanyasının sona ermesinden hemen sonra yeni bir kampanya daha başlattı. Ubisoft’un yeni kampanyası, bu kez Steam fiyatı 89 TL olan Rayman Legends isimli bir oyunu içeriyor.

Rayman Legends gibi bir oyunun şu sıralar ücretsiz olmasının önemli olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Çünkü bu oyun, aynı ekranı ikiye bölerek oynanabileceği gibi telefon ve tablet gibi ekranlara yansıtarak da oynanabiliyor. Yani bu kampanya sayesinde, koronavirüs pandemisi nedeniyle sıkıldığınız şu günlerde hoşça vakit geçirebileceğiniz bir oyunun sahibi olacaksınız.

Rayman Legends, sıkılmadan saatlerce oynayabileceğiniz bir platform oyunu. Gerek grafikleri gerekse müzikleriyle sizi bağlayacak bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınıza eminiz. Oyunun daha da etkileyici olan yanı ise düşük sistem gereksinimlerine sahip oluşu ve yüksek bir indirme boyutu gerektirmemesi. Peki Rayman Legends’ta neler yapacaksınız?

Ubisoft’un efsane oyunlarından bir tanesi olmayı başaran Rayman Legends’ta 100’den fazla harita bulunuyor. Oyunda yapmanız gereken şey ise haritayı atlayıp zıplayarak tamamlamaya çalışmak. Her harita, birbirinden farklı ve komik yaratıklara sahip. Kontrol ettiğiniz karakterle bu yaratıkları alt etmenin de hayli eğlenceli olacağını düşünüyoruz.

Rayman Legends’a ücretsiz olarak sahip olabilmeniz için yapmanız gerekenler

Bu kampanyaya katılabilmek için ilk olarak kendinize bir Ubisoft hesabı açın. Eğer zaten halihazırda kullandığınız bir Ubisoft hesabınız var ise bu hesaba da giriş yapabilirsiniz. Ubisoft hesabı oluşturmak için burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.Hesabınızı oluşturduktan veya giriş yaptıktan sonra burada bulunan bağlantıya tıklayın ve Rayman Legends’ın ücretsiz olarak sunulduğu kampanya sayfasına erişin.Yönlendirildiğiniz sayfada “PC” yazan bir butonun olduğunu göreceksiniz. Bu butona tıklayın.Kısa bir süre bekleyin. Bu bekleyişin ardından karşınıza, “Oyun Uplay kütüphanene başarıyla eklendi.” yazan bir uyarı çıkacak. Ubisoft üzerinden satın aldığınız oyunları indirmek ve oynayabilmek için “Uplay” isimli bir uygulamaya ihtiyacınız var. Bulunduğunuz sayfada zaten Uplay’i indirebilmeniz için bir bağlantı sunuluyor. Bu bağlantıyı kullanarak Uplay’i indirin ve hesabınıza giriş yapın.Uplay’de bulunan kütüphaneyi kullanarak Rayman Legends’ı indirin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı