Haberler

Tanıtılmayan Redmi K30 Pro parçalarına ayrıldı!

Xiaomi’nin 24 Mart tarihinde resmiyet kazandıracağı yeni akıllı telefonu, resmi tanıtım gerçekleşmeden karşımıza çıktı. Xiaomi tarafından yayınlanan videoda Redmi K30 Pro parçalarına ayrıldı. Bakalım Redmi K30 Pro içerisinde neler var?

Redmi K30 Pro parçalarına ayrıldı!

Xiaomi’nin merakla beklenen modeli Redmi K30 Pro bir süredir çeşitli sızıntılar ile gündemde.

Çok yakında resmiyet kazanacak olan Redmi K30 Pro, bu defa tasarımsal olarak Redmi K30 modelinden bir takım farklılarla gelecek. Donanım tarafında çok daha güçlü olacağı zaten bilinen modelin iç yüzü de tanıtılmadan ortaya çıktı.

Şirketin ürün yöneticisi Wang Teng Thomas tarafından yayınlanan videoda Redmi K30 Pro parçalarına ayrıldı.

Arka yüzden açılan telefonda ilk olarak karşımıza kare formda yerleştirilen dörtlü kamera kurulumu dikkat çekti. Çift OIS desteği sunulan modelde 3 kat optik yakınlaştırma ve 30 kat dijital yakınlaştırma yapılabileceği söyleniyor. Ayrıca model 8K videoda kayıt edebilecek.

Modelin kalbinde ise Snapdragon 865 işlemciyi görüyoruz. Üst düzey emek harcanarak geliştirilen sandviç tasarıma sahip anakart yapısının kullanıldığı model 5G destekleyecek.

Modelde dikkat çeken bir diğer önemli detay ise 3435 milimetre kare boyutundaki vapor chamber oluyor. K30 Pro’da 33W hızlı şarj destekleyen 4700 mAh kapasiteli batarya konumlandırılmış durumda.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı