Oyunlar

‘The Textorcist: The Story of Ray Bibbia’, 12-19 Kasım Arasında Epic Store’da Ücretsiz Olacak

‘Epic Games Store’; ‘The Textorcist: The Story of Ray Bibbia’ isimli oyunun, 12-19 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak oyun tutkunlarının beğenisine sunulacağını duyurdu. ‘MorbidWare’ tarafından geliştirilen oyunun, Steam’de güncel olarak 25 liradan satışa sunulduğu ifade edildi. 

Epic Games Store’; ‘The TextorcistThe Story of Ray Bibbia’ isimli oyunun, 12-19 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak oyun tutkunlarının beğenisine sunulacağını duyurdu. ‘MorbidWare’ tarafından geliştirilen oyunun, Steam’de güncel olarak 25 liradan satışa sunulduğu ifade edildi. 

Epic Games Store’; haftalık ücretsiz oyun kampanyası kapsamında, ‘The TextorcistThe Story of Ray Bibbia’ isimli oyunu 12 Kasım ve 19 Kasım tarihleri arasında yayınlayacağını duyurdu. Oyunun, güncel olarak Steam’de 25 lira karşılığında satışa sunulduğu ifade edildi. Oyuncuların, söz konusu tarihler arasında oyunu kütüphanelerine ekledikten sonra istedikleri zaman ücretsiz olarak indirebilecekleri belirtildi. Platform, geçen hafta da ‘Dungeans 3’ isimli oyunu ücretsiz olarak oyun-severlerin beğenisine sunmuştu. 

Aktarılan detaylara göre; ‘MorbidWare’ tarafından geliştirilen ve ilk kez 2019 yılında ‘Headup’ tarafından yayınlanan ‘The TextorcistThe Story of Ray Bibbia’, retro grafikleriyle dikkat çekiyor. Aksiyon türündeki oyunda; oyun tutkunları, bölümleri geçerken beyinlerinin iki tarafını birden kullanmak zorunda kalıyor. Oyuncular; bir yandan kurşunlardan kaçıyor, bir yandan da büyüleri yazarak saldırıda bulunmaya çalışıyor. Söz konusu mekanikler, ikili düşünme biçimini mecburi kılıyor. 

The TextorcistThe Story of Ray Bibbia’ Oyunu Sistem Gereksinimleri 

The Textorcist: The Story of Ray Bibbia Sistem Gereksinimleri

The TextorcistThe Story of Ray Bibbia oyununun minimum ve önerilen sistem gereksinimleri ise şu şekilde: 

Minimum: 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 
  • İşlemci: 1.4 GHz 
  • Bellek: 2 GB RAM 
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan 

Önerilen: 

  • İşletim Sistemi: Windows 10 
  • İşlemci: 2 GHz 
  • Bellek: 4 GB RAM 
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

‘Blair Witch’ ve ‘Ghostbusters: The Video Game Remastered’, 29 Ekim-5 Kasım Arasında Epic Store’da Ücretsiz Olacak 

‘Hitman’ ve ‘Shadowrun Collection’, Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Epic Store Bünyesinde Bulunan 137 TL Değerindeki 2 Oyun Ücretsiz Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı