İnceleme

TP-Link Archer C80 Router inceleme!

TP-Link Archer C80 inceleme ile evde internet sorunları yaşayan kişilerin sorunlarını bitirmeye geliyoruz. TP-Link Archer C80 özellikleri ile kullanıcıların sorunlarına çok farklı teknolojiler ile cevap veriyor.

TP-Link Archer C80 inceleme

ShiftDelete.Net olarak evden çalışmaya başladık ve evimizdeki interneti kullanarak işlerimizi yapıyoruz. Evimizdeki modemin yetersiz kaldığı durumda ise teknolojileri ile karşımıza Archer C80 çıkıyor. Peki bu model bizlere neler sunuyor? Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım

TP-Link Archer C80 özellikleri

TP-Link’in en iyi router modelleri arasında karşımıza çıkan Archer C80, evimizdeki sorunların neredeyse tümünü çözüyor. 4 farklı anten ile kablosuz alan meselesini artıran router, bu özellikleri Beamforming teknolojisi ile destekliyor. Kablosuz alan içerisinde nerede daha fazla çekim gücüne ihtiyaç varsa oraya yönlendirme yapabilen Router bu sayede 4 farklı antenin gücüne güç katıyor.

TP-Link’in en iyi olduğu bir diğer konu da yazılım. Telefonumuzdaki uygulama sayesinde Archer C80 modelini dakikalar içerisinde basit bir arayüz ile kurabiliyoruz. Bu kurulumun ardından telefonumuzun ayarlarını yapar bir basitlikte modemin ayarlarını gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca bu uygulama sayesinde kullanıcılar çocuklarını veya diledikleri cihazları denetleyebiliyorlar.

Videoda daha fazla teknik bilgiden bahsettik ve özelliklerin işlevselliklerini sizler için anlattık. Fikirlerimizi aktardığımız videoyu izledikten sonra sizler de bizlerle fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı