Oyunlar

Twitch, Hediye Kartı Satmaya Başladı!

Twitch kullanıcılarına güzel haber! Artık arkadaşlarınıza mezuniyet, doğum günü, tebrik, teşekkür ve iyi tatiller mesajı içeren Twitch Hediye Kartı ile cüzdan bakiyesi hediye edebilirsiniz. Şimdilik sadece ABD’de kullanılan hediye kartı çok yakında tüm dünyada kullanıma sunulacak.

Twitch kullanıcılarına güzel haber! Artık arkadaşlarınıza mezuniyet, doğum günü, tebrik, teşekkür ve iyi tatiller mesajı içeren Twitch Hediye Kartı ile cüzdan bakiyesi hediye edebilirsiniz. Şimdilik sadece ABD’de kullanılan hediye kartı çok yakında tüm dünyada kullanıma sunulacak.

Öncelikle Twitch‘i bilmeyenler için kısaca anlatalım. Twitch, masaüstü ve mobil platformlardan kolayca izlenebilen, yayıncıların hem izleyicilerle sohbet ettiği hem de oyun oynadıkları bir platform olarak ortaya çıkmıştır.

Günümüzde ise sadece oyun oynamak için değil, canlı sohbetlere ve büyük turnuvalara ev sahipliği yapıyor ve 7’den 70’e herkese hitap edebilen bir sosyal canlı yayın platformu olarak karşımıza çıkıyor.

Twitch ücretsiz bir hizmet olmasına rağmen, kanallara abonelik satın alma ve “Bit” denilen sanal para birimi de dahil olmak üzere para harcayabileceğiniz çeşitli yollar bulunuyor. Bunlar sevdiğiniz yayıncıları desteklemenize ve onların da yayın hayatına devam etmesini sağlıyor.

Twitch Hediye Kartı Nedir? Ne İşe Yarar?

Yepyeni bir özellik olan Twitch Hediye Kartları, Twitch seven arkadaşlarınıza alınabilecek çok güzel hediyelerden biri olacaktır. Twitch Hediye Kartları, hediye ettiğiniz kişinin sevdiği yayıncıyı desteklemesine ve onun topluluk grubuna katılmasına yardımcı olmanın da harika bir yoludur.

Twitch hediye kartları mezuniyet, doğum günü, tebrik, teşekkür ve iyi tatiller içeren bir tema ile SMS veya e-mail yoluyla aldığınız kişiye iletilmektedir.

Twitch Hediye Kartını Nereden Alabilirim? Nasıl Alınır?

Tam buradan -> twitch.tv/giftcard adresinde! Dijital hediye kartları 25 $, 50 $, 100 $ ve 200 $ değerlerinde alınabilmektedir. Ayrıca yakında Best Buy ve GameStop‘ta da fiziksel kartları 15 $ ila 200 $ arasında değişen miktarlarla piyasaya sürülecektir.

Twitch Hediye Kartları ile Ne Satın Alabilirsiniz? Ne için Kullanılır?

Siz veya hediye aldığınız kişi bu kartlar ile yayıncılara abone olabilir, arkadaşlarına abonelik hediye edebilir ve “Bit” olarak yayınlarda kullanabilir.

Hediye Bakiyemi Nasıl Görürüm? Twitch Cüzdanıma Nasıl Ulaşabilirim?

Hediye kartı kullanıldıktan sonra karttaki tam tutar Twitch Cüzdanında alıcının hediye kartı bakiyesine aktarılacaktır.

Hediye alacağınız kişinin kodu kullanabilmesi için bir Twitch hesabına sahip olması gerekmektedir ve bu kodlar şimdilik sadece ABD’de kullanılabiliyor. Yakın bir zamanda tüm dünyada kullanıma sunulacaktır.

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

İlginizi Çekebilir:

Facebook, oyun uygulamasıyla Twitch’e rakip olacak

Mart ayında, Twitch ‘de en çok izlenen oyunlar açıklandı

Steam 2020 Yaz İndirimleri Tarihi Belli Oldu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı