Oyunlar

Ubisoft Forward Etkinliğinde Tanıtılan 4 Büyük Oyun!

Fransız video-oyunu devi; kısa bir süre önce gerçekleştirdiği ‘Ubisoft Forward’ etkinliği kapsamında, oyuncuların merakla beklediği ‘Far Cry 6’ ve ‘Assassin’s Creed Valhalla’ oyunlarının içerisinde bulunduğu bir grup oyunla ilgili detaylı açıklamalarda bulundu.

Fransız video-oyunu devi; kısa bir süre önce gerçekleştirdiği ‘Ubisoft Forward’ etkinliği kapsamında, oyuncuların merakla beklediği ‘Far Cry 6’ ve ‘Assassin’s Creed Valhalla’ oyunlarının içerisinde bulunduğu bir grup oyunla ilgili detaylı açıklamalarda bulundu.

Diğer birçok video oyun şirketi gibi Fransız video-oyunu devi Ubisoft da COVID-19 salgını sebebiyle Haziran ayında gerçekleşemeyen ve iptal edilen ‘E3’ etkinliğinde basın toplantısı yapamadı. Bu yüzden şirket, kısa bir süre önce merakla beklenen oyunları hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunduğu ‘Ubisoft Forward’ etkinliğini hayata geçirdi. Etkinlikte; Assassin’in Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Far Cry 6 ve yeni tanıtılan “battle royale” oyunu Hyper Scape’in de içlerinde bulunduğu bir grup dikkat çekici video-oyunu tanıtıldı. Ubisoft ayrıca, bu etkinliği 2020 yılı içerisinde tekrar düzenlemeyi planladığını da aktardı.

Diğer yandan; video-oyunu devinin, şirket içinde çok sayıda çalışana suistimal yapıldığı iddiasıyla zor bir dönemden geçiyor olduğu da biliniyordu. Konuya ilişkin olarak, kısa bir süre içerisinde şirketin önde gelen üç yöneticisi Ubisoft’tan ayrılmıştı. Şirket, etkinlikten birkaç saat önce yaptığı Twitter paylaşımında ise Ubisoft’un zor bir süreçten geçtiğini ifade etmiş; fakat gündeme gelen iddialardan, etkinlik içerisinde bahsedilmeyeceğini de sözlerine eklemişti.

İşte Ubisoft Forward etkinliğinde öne çıkan oyunlar! 

Ubisoft Forward Oyunlar

Ubisoft Forward etkinliğinde öne çıkan oyunlar ise şu şekilde:

1. Far Cry 6

Gelecek yıl oyun-severlerin beğenisine sunulacak olan Far Cry 6, Breaking Bad hayranları için tanıdık gelebilir. Cuma günü yayınlanan bir haberden sonra Ubisoft, son derece popüler “Far Cry” serisinin altıncı oyununu resmen duyurdu. Ayrıca oyunda, “Breaking Bad” dizisi hayranlarının yakından tanıdığı ve dizide “Gus Fring” karakterine hayat veren Giancarlo Esposito’nun da yer aldığı ifade edildi. Öte yandan Ubisoft; oyunun, 18 Şubat 2021 tarihinden itibaren PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One, PC ve Google Stadia platformları üzerinden oynanabileceğini belirtti.

2. Assassin’s Creed Valhalla

Ubisoft, Nisan ayında ilk tanıtımını gerçekleştirdiği Assassin’in Creed Valhalla oyununun 17 Kasım tarihinde Xbox One, PlayStation 4, PC ve Google Stadia platformları üzerinden ilk çıkışı gerçekleştireceğini duyurdu. Bununla birlikte yeni nesil konsollar görücüye çıktıktan sonra oyunun, bu platformlarda da kullanıcı beğenisine sunulacağı ifade edildi.

3. Hyper Scape

“Battle Royale” oyunlarına yeni bir soluk katacağı belirtilen ve Ubisoft tarafından geliştirilen Hyper Scape, 13 Temmuz tarihi itibariyle açık beta sürümü üzerinden oynanabilir hale getirildi. Ubisoft ayrıca; beta sürüm için çıkardığı fragmanda, oyunun oynanış videosu yanında sinematik bir hikaye anlatısına da yer verdi.

4. Watch Dogs: Legion

Ubisoft’un sevilen oyunlarından biri olan Watch Dogs, yeni serisi Legion ile 29 Ekim’de Xbox One, PlayStation 4, PC ve Google Stadia platformları üzerinden kullanıma sunulacak. Oyunun hikayesi, Londra sokaklarında yer alacak ve NPC’leri, oynanabilir bir karakter alınabilmesini mümkün hale getirmek adına önemli değişiklikler içeriyor olacak.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Yeni oyuncu bilgisayarı Razer Blade 15 tanıtıldı 

Assassin’s Creed Valhalla Oyununun Çıkış Tarihi, 17 Kasım Olarak Belirlendi

Razer’ın CEO’su Elon Musk ile iş birliği istiyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı