Oyunlar

Ubisoft ‘tan Ücretsiz Battle Royale: Ghost Recon Frontline

Ubisoft, geçtiğimiz akşam düzenlediği etkinlik ile ücretsiz battle royale oyununu duyurdu. Ubisoft ücretsiz battle royale oyunu Ghost Recon Frontline, oldukça olumlu geri dönüşler aldı.

Ubisoft, geçtiğimiz akşam düzenlediği etkinlik ile ücretsiz battle royale oyununu duyurdu. Ubisoft ücretsiz battle royale oyunu Ghost Recon Frontline, oldukça olumlu geri dönüşler aldı.

Her ne kadar gündeme çok gelmese de battle royale oyunları, en çok anlık oyuncu sayısına sahip oyunlardan oluşuyor. Son yıllarda PUBG etkisi ile birlikte sayısız battle royale oyunu hayatımıza girdi. Şimdi ise Ubisoft, ücretsiz battle royale oyunu Ghost Recon Frontline oyununu duyurdu.

Ubisoft, hikaye odaklı Assassin’s Creed gibi serilerin yanında çevrimiçi odaklı Rainbow Six Siege gibi oyunlar ile tanınıyor. Şirket, daha önce bir battle royale oyunu yayınlamış olsa da, beklediği ilgiyi göremedi. Şimdi ise halihazırda hayran kitlesine sahip Ghost Recon ismi, ücretsiz bir battle royale oyunu olarak tekrardan geliyor.

Oyunun en dikkat çeken noktalarından birisi, yalnızca FPS modunda oynanabiliyor olması. Battle royale oyunları, üçüncü bakış açısı (TPS) modunda oynanmaya alışıldığından dolayı, FPS bakış açısına zorluyor olması nasıl bir geri dönüş alacak net bir şey söylemek zor.

4×4 kilometre genişliğindeki Drakemoor Island haritasında geçecek oyun, 100 kişilik maçlara ev sahipliği yapacak. Ghost Recon Frontline, klasik battle royale oyunlarında olduğu gibi daralan bir çember bulundurmayacak. Bunun yerine 100 kişilik takımlar 3 gruba ayrılacak ve birbirileri ile savaşırken verilen görevleri tamamlamaya çalışacak.

ghost-recon-frontline-teknosafari

Ghost Recon Frontline, klasik battle royale oyunlarından tamamen farklı bir yapıya sahip olacak. Oyun henüz geliştirme aşamasının erken dönemlerinde. Bu sebeple oyunun çıkış tarihi konusunda net bir şey söylemek imkansız. Oyun, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series, PC ve Stadia için ücretsiz olarak yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir:

Steam Deck Rakibi Lenovo Legion Play Özellikleri Sızdırıldı

Oyunculara Göre Tüm Zamanların En İyi Oyunu: God of War

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı