Oyunlar

‘Xbox Game Pass’ Platformuna Eylül Ayı İçerisinde Yeni Oyunlar Ekleniyor!

‘Xbox Game Pass’, pek çok oyuncu tarafından oyunları daha ucuza oynamak için alternatif bir yol olarak görülüyor. Aktarılan detaylara göre; ‘Xbox Game Pass’ platformuna, Eylül ayı içerisinde birçok yeni oyun ekleniyor.

‘Xbox Game Pass’, pek çok oyuncu tarafından oyunları daha ucuza oynamak için alternatif bir yol olarak görülüyor. Aktarılan detaylara göre; ‘Xbox Game Pass’ platformuna, Eylül ayı içerisinde birçok yeni oyun ekleniyor.

‘Xbox Game Pass’ platformuna, Eylül ayında gelecek olan oyunların listesi yayınlandı. Oyun listesinde, 5 farklı oyun yer aldığı görüldü. Platformun, yeni nesil oyunların çıkışı yaklaştıkça daha da geliştiriliyor olduğu ifade edildi. Oyuncuların, Xbox Game Pass’e eklenmesi planlanan 5 oyuna yakın zamanda erişimlerinin açılacağı belirtildi. Bununla birlikte; listede yer alan oyunların, 17 Eylül ve 24 Eylül tarihleri arasında yayınlanacağı bildirildi.

blank

Paylaşılan diğer detaylara göre; 17 Eylül tarihinden itibaren, “Company of Heroes 2” oyunu “PC Game Pass” platformu için piyasaya sürülecek. Tüm zamanların en yüksek puan alan RTS oyununun bir devamı niteliğinde olduğu belirtilen oyun, taktik oyunlarını seven oyuncu kitlesini hedefleyecek. Bir dünya savaşı etrafında gelişen strateji oyununda; tek oyunculu ve çok oyunculu mod gibi birçok farklı mod yer alacak.

‘Halo 3: ODST Firefight’, ‘The Master Chief Collection’ Sürümüne Geliyor

blank

Eylül ayında Xbox Game Pass’e eklenecek olan oyunlardan bir diğerinin ise ‘Halo 3: ODST Firefight‘ olduğu ifade ediliyor. Oyunun, 22 Eylül tarihinde Android ve PC platformlarına gelmesi bekleniyor. PC platformunda ‘ODST’ için beta testinin bir süredir devam ediyor olduğu da biliniyor. Beta testinin sonuna yaklaşıldığı ve açıklanmaya hazır durumda olduğu belirtiliyor. Bunun yanında; oyuncuların, saldırı altındaki bir şehri keşfederken bir taktik oyunu olan Halo’nun hikayesini de deneyimleyebileceklerine işaret ediliyor. Diğer yandan; ‘ODST Firefight’, konsol ve PC’de bulunan oyunun “The Master Chief Collection” sürümüne geliyor. Böylece askerler, çevrim içi eşleştirme ile özel sunucularında “Covenant” uzaylılarının dalgalarına karşı savunma içerisinde olabiliyor.

22 Eylül tarihinde Xbox Game Pass’e eklenecek olan bir diğer oyunun, Android ve konsol platformlarından erişilebilecek olan “Destiny 2: Shadowkeep ve Forsaken” olduğu görülüyor. Oyunda içerisinde oyuncuların; kendi karakterlerini yaratabilecekleri, güneş sistemini keşfedebilecekleri ve benzersiz sınıf yetenekleri kazanırken güçlü donanımları da yağmalayabilecekleri ifade ediliyor. Bu iki genişleme paketinde; çok sayıda ortak görev, mod ve sinematik hikaye bulunuyor.

Android ve konsol platformlarına eklenecek olan “Warhammer: Vermintide 2” için belirlenen tarihin ise 24 Eylül olduğu belirtiliyor. Oldukça popüler olan “Warhammer: End Times – Vermintide”ın devamı niteliğinde olan oyunda oyuncular, şehrin sokaklarında düşman gruplarla savaşıyor ve bu gruplar arasında, farklı sınıflar yer alıyor. Bununla birlikte oyun içerisinde; yeni bir düşman, bir düzineden fazla kariyer yolu, çok sayıda yetenek ağacı ve silah da bulunuyor. Eklenecek olan son oyunun, “Night in the Woods” olduğu ifade ediliyor. Oyun; Android, konsol ve PC platformları için yayınlanıyor. Oyunun tek oyunculu hikayesinde keşfedilebilecek düzinelerce karakter ve canlı bir kasaba yapısı bulunuyor.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Xbox Game Pass’e Yeni Oyunlar Ekleniyor

Microsoft Xbox Series S, 299 Dolar Fiyat Etiketi İle Satışa Sunulacak

Xbox Series X İçin Smart Delivery Desteği Olan Oyunlar Duyuruldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı