İnceleme

Xiaomi Airdots devri bitebilir! Haylou GT1 inceleme!

ShiftDelete.Net olarak Haylou GT1 kulaklık inceleme videosu ile Haylou GT1 özellikleri neler yakından bakıyor ve uygun fiyatlı kablosuz kulak içi kulaklık arasında Haylou GT1 alınabilir bir tercih mi karar veriyoruz.

Haylou GT1 kulaklık inceleme

Haylou GT1 kulaklık inceleme videosu ile uygun fiyatlı modeller arasında yer alan kulaklık hakkında ilk fikirlerimizi ve deneyimlerimizi sizler ile paylaştık. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizi videomuz ile baş başa bırakalım

 

Haylou GT1’i nereden satın alabilirim?

Haylou GT1 modelini uygun fiyata satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Haylou GT1 özellikleri neler?

Kulak içi kulaklıklar arasında uygun fiyatlı bir model olarak karşımıza çıkan Haylou GT1, şarj kutusu içerisinde taşınıyor. Bu şarj kutusu kulaklıkların hem kaybolmamasını hem de şarj olmasını sağlıyor. Kulaklıklar ve şarj kutusunun batarya boyutu ile beraber kulaklıklar 12 saatlik bir kullanım süresi sunuyor. Bluetooth 5 teknolojisini kullanan Haylou GT1, PUBG gibi oyunlarda ve müzik deneyimi konusunda kullanıcılara hem geniş bir kapsama alanı hem de gecikmesiz bir ses deneyimi vaat ediyor.

Kulakların üzerindeki mikrofon ile konuşma yapabilmenin yanı sıra telefonunuzun üzerindeki akıllı asistanınız ile de iletişime geçebiliyorsunuz. Kulaklıkların üzerinde herhangi bir düğme veya buton bulunmuyor. Bunun yerine dokunmaya hassas olan kulaklıklar, dokunma ile müziği kontrol etme gibi işlevsellikleri kullanıcılara sunuyor. Bu videomuzda kulaklık hakkında fikirlerimizi sizlere aktardık. Siz de incelememizin ardından fikirlerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı