Haberler

Xiaomi MIUI 12 güncelleme takvimi sızdırıldı

Xiaomi’nin Eylül ayında tanıtımını gerçekleştirdiği MIUI 11 kullanıcı arayüzü Android 10 güncellemesi ile beraber cihazlara gelmeye devam ediyor. Android 11 Geliştirici Önizleme sürümlerinin yayınlanmaya başlaması ile gözler yeniden akıllı telefon üreticilerine çevrildi ve Xiaomi MIUI 12 için çalışmalara başladı.

Xiaomi MIUI 12 güncelleme takvimi ortaya çıktı

Mi Communtiy aracılığıyla sızdırılan MIUI 12 güncelleme takvimine göre ilk özel beta sürümleri Eylül ayında yayınlanacak. Ekim ayına geldiğimizde ise kamuya açık beta sürümleri yayınlanmaya başlanacak. MIUI 12 güncellemesinin cihazlara ulaşmaya başlayacağı tarih Aralık ayı olarak planlanmış durumda.

Geliştirici Önizleme sürümleri ise birkaç ay içerisinde ortaya çıkmaya başlayacak. Tabi, bunlar doğrudan geliştiricileri ilgilendirdiği için Aralık ayında yayınlanacak olan final sürümü ile arasında ciddi farklılıklar söz konusu olabilir.

Mi Influencer” etiketine sahip bir profil tarafından paylaşılan bu bilgiler Xiaomi tarafından onaylanmadı. Ancak, tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgınının bu takvimde değişikliğe gidilmesine neden olabileceği dile getiriliyor.

Beklentiler yeni kullanıcı arayüzünün sistem genelinde mevcut olan karanlık modu daha rafine hale getirmesi, büyük oranda yenilenen bir tasarım ile karşımıza çıkması.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı