Oyunlar

Yeni Battle Royale Oyunu Hyper Scape Duyuruldu!

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yeni bir battle royale oyunu olan Hyper Scape duyuruldu. Oyunun tanıtımı, çeşitli oyun yayını platformlarında yapılmaya devam ediyor. Ubisoft’un, kısa süre içerisinde oyunu yayınlayacağı tahmin ediliyor.

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yeni bir battle royale oyunu olan Hyper Scape duyuruldu. Oyunun tanıtımı, çeşitli oyun yayını platformlarında yapılmaya devam ediyor. Ubisoft’un, kısa süre içerisinde oyunu yayınlayacağı tahmin ediliyor.

Battle Royale oyunlarının popülaritesinin artmaya başladığı ilk zamanlardan bu yana birçok oyun şirketi, bu tip oyunları piyasaya sürmeye başladı. Battle Royale, genel olarak oyuncular tarafından sevildi ve piyasaya sürülen oyunlar, milyonlar tarafından oynanarak çeşitli rekorlar kırdı. Bu Battle Royale oyunlarının arasına bir hamle de Ubisoft’tan geliyor.

Gelen bazı iddialara göre merkezi Fransa olan oyun şirketi Ubisoft, kod adı ‘Prisma Dimensions’ olan ancak daha sonradan Hyper Scape olarak belirlenmiş Battle Royale oyununu yakın zaman içerisinde oyun-severlere sunacak. Bu iddiayı ortaya atan kişi oyun endüstrisinden yakın olarak tanıdığımız Dr. Disrespect.

İddia: Hyper Scape 12 Temmuz’da Açık Beta Olarak Sunulacak

blank

Hyper Scape’in önümüzdeki hafta kapalı beta testlerine gireceği ve oyunun açık beta ve tam sürümünün 12 Temmuz tarihinde oyunculara sunulacağı gelen açıklamalar arasında yer alıyor. Oyun FPS türünde olacak ve hızlı, tempolu bir oynanış sunacak. Oyunun önce PC’ye daha sonra da konsollara geleceği iddia ediliyor.

İddia: Hyper Scape Yayıncılar İle Birlikte Tasarlandı

blank

Oyun hakkında birçok çeşitli bilgi ortaya atılıyor. Bu iddialardan birisi; oyunun yayıncılar eşliğinde tasarlanıp geliştirilmiş olması. Bir diğeri ise oyunun daha önce eşi benzeri görülmemiş bir Twitch entegrasyonuna sahip olacağı yönünde. Breslau, oyunun kodunun önceden bazı yayıncılara, profesyonel oyunculara ve Youtuber’lara gönderildiğini ve oyuna davet edildiğini açıkladı.

Ubisoft Türkiye’nin Attığı Tweet

Ubisoft Türkiye’nin resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir açıklama ile Hyper Scape resmen duyurulmuş oldu. Paylaşılan tweet’te oyunun çıkışına kalan süre de paylaşıldı. Oyun piyasaya 3 gün içerisinde sürülecek ve bütün oyunculara açık olacak.

Oyuncular tarafından merak edilen bir diğer bilgi ise sistem gereksinimleri olacaktır. Oyunun sistem gereksinimleri ile alakalı henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Ücretsiz Battle Royale Call of Duty: Warzone Çıktı

Apex Legends ‘in Yıl Sonuna Kadar iOS ve Android ‘e Geleceği Açıklandı

PUBG Mobile Kontrol Ayarları Nasıl Yapılır?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı