Oyunlar

Yeni Rol Yapma Oyunu Stirring Abyss Tanıtıldı

Takım odaklı yeni rol yapma oyunu Stirring Abyss tanıtıldı. Oyun, yakında Steam üzerinden oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

Takım odaklı yeni rol yapma oyunu Stirring Abyss tanıtıldı. Oyun, yakında Steam üzerinden oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

Slitherine Ltd. ve Sleepy Sentry tarafından geliştirilen yeni takım odaklı rol yapma oyunu Stirring Abyss tanıtıldı.  Oyun, genel olarak su altında geçecek ve içinde bazı korku ögeleri barındıracak. Stirring Abyss’in hikâyesi ise oyunseverleri antik medeniyetlerin peşinde bir yolculuğa çıkaracak.

Stirring Abyss Hikaye Modu 

stirring-abyss-hikaye-modu

Stirring Abyss’in iki farklı oyun modu bulunacak. İlk olarak hikâye modunda, oyuncular, okyanusların derinliklerinde antik medeniyetler ve farklı ırklardan kalan sırları takımıyla açığa çıkarmaya çalışacak. ABD donanmasında göreve çıkan oyuncular, kendilerini unutulmuş bir medeniyetin kalıntıları ile çevrili bulacak. Oyuncular, kayıp mürettebatı bulmaya çalışacak ve aynı zamanda hasar gören ABD donanmasına ait Salem gemisini onarmaya çalışacak. Bu sürede yaptıkları seçimlerle ekibin ve tüm dünyanın kaderini belirleyecekler. Oyuncular ve takım arkadaşları, okyanusun derinliklerindeki antik kalıntılar boyunca ilerledikçe mutasyonlara uğrayıp çeşitli özellikler kazanabilecek.

Ayrıca oyuncular, derinliklerdeki bu kalıntılar arasında ilerledikçe bulacakları çeşitli ekipmanlarla güçlenebilecek. Oyunun canlı oynayış videosu ve diğer hikâye özellikleri hakkında şu an için detaylı bilgi bulunmuyor.

Stirring Abyss Sonsuz Mod

Stirring Abyss Sonsuz Mod

Oyunun diğer modu sonsuz modda ise takımınızla birlikte hiç bitmeyen yaratıklarla savaşıp en yüksek skora sahip olmaya çalışacaksınız. Piyasada çok fazla oyunun bulunmadığı bu dönemde Stirring Abyss, hem Lovecraft hem de aksiyon rol yapma oyunlarını sevenler için güzel bir alternatif olacağa benziyor.

Brave the depths in Stirring Abyss, an upcoming tactical RPG combining deep sea exploration and strategy. Lead a secret U.S. Navy expedition during the height of the Cold War and help your crew uncover ancient mysteries and escape the abyss!

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

Rol yapma oyunları arasında yeni bir seçenek olacak oyun, derin sularda keşfetmeye ve yeni stratejiler belirlemeye teşvik edecek. Oyuncular geliştirdikleri taktiklerle cesur bir yolculuğa çıkacak. Oyuncular Soğuk Savaş döneminde gizli bir ABD Donanması seferi düzenleyecek ve ekibiyle birlikte eski gizemleri keşfetmesine ve görevleri tamamlamasına yardımcı olacak. 

Stirring Abyss, oynayış mekanikleri yönünden Fallout 2 ve Final Fantasy Tactics gibi oyunlardan bildiğimiz gibi ‘kare tabanlı’ bir oyun olacak. Oyunun çıkış tarihi ve fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Stirring Abyss Sistem Gereksinimleri 

Stirring Abyss Sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 8
  • İşlemci: 2 GHz Processor or Equivalent
  • Bellek: 1 MB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 4.5-compatible, 512 MB video memory
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible

İlginizi Çekebilir:

Minecraft Dungeons İlk Büyük DLC’si Jungle Awakens Geliyor

PlayStation 5 Tanıtım Etkinliği Süresiz Ertelendi

League of Legends: Wild Rift Detaylı İnceleme

Call of Duty: Warzone ‘a Duos Modu Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı