Haberler

Zar ve Kart Odaklı Oyun Chainsaw Warrior, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Indiegala, Chainsaw Warrior isimli bir oyunu ücretsiz olarak sunmaya başladı. 1987 yılında bir masa oyunu olarak karşımıza çıkıp, 2013 yılında da Steam üzerinden yayınlanan oyun, oyuncuları 2032 yılına götürüyor. Zar ve kart odaklı oyunda, New York'u kurtarmaya çalışıyoruz.

Düzenlediği ücretsiz oyun kampanyalarıyla ses getirmeyi başaran dijital oyun platformu Indiegala, yeni bir kampanya başlattı. Platform, bu kampanya kapsamında Steam’de 10 TL’ye satın alabileceğiniz Chainsaw Warrior isimli oyunu ücretsiz hale getirdi. Zar ve kart temelli bir oyun olarak karşımıza çıkan Chainsaw Warrior, sıradanlaşmış oyunların dışına çıkmak isteyen oyuncuların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Chainsaw Warrior, ilk kez 1987 yılında piyasaya sürülen bir masa oyunuydu. O yıllarda oldukça popüler hale gelen oyun, dijitalleşen hayattan nasibini alan ürünlerden bir tanesi haline geldi. Yapılan çalışmalarla 2013 yılında Steam üzerinden yayınlanan Chainsaw Warrior, masa oyunlarını sevenleri etkilemeyi başardı. İşte bu oyuna artık, ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz.

Chainsaw Warrior nasıl bir oyun?

Chainsaw Warrior

Chainsaw Warrior, oyuncuları 2032 yılına götüren bir yapım. New York’un en büyük bölgelerinden bir tanesi olan Manhattan‘da geçen oyunda, başka bir boyuttan gelen yaratıklarla başa çıkmaya çalışıyoruz. Atacağınız zarlar ve kullanacağınız kartlar, yaratıklarla nasıl başa çıkmaya çalışacağınızı şekillendiriyor. Ancak tüm bunları yaparken zamana karşı oynadığınızı da unutmamanız gerekiyor.

Indiegala’nın ücretsiz olarak dağıtmaya başladığı Chainsaw Warrior, sistem gereksinimleri açısından oldukça rahat bir oyun. Windows 7 ve üstü sürümlerde çalışan oyun, Intel Dual Core işlemci, 2 GB RAM ve 512 MB kapasiteli de bir ekran kartına ihtiyaç duyuyor. Oyunun, sisteminizde kapladığı alansa sadece 400 MB olarak açıklandı.

Chainsaw Warrior

Chainsaw Warrior’a ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gerekenler

  • Burada bulunan bağlantıya tıklayın ve Chainsaw Warrior’un kampanya sayfasına erişin.
  • “Login” yazan bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın.
  • Indiegala hesabınız varsa bu hesaba giriş yapın. Eğer daha önce hesap oluşturmadıysanız kendinize yeni bir Indiegala hesabı oluşturun.
  • Kampanya sayfasına yeniden erişin.
  • Yeniden “Add to your library” butonuna tıklayın ve birkaç saniye bekleyin. “Already owned. Go to library” ibaresini görünce bu butona tıklayın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada “Showcase Library” isimli bir menünün olduğunu göreceksiniz. Bu menüye tıklayın.
  • İlgili menüde Chainsaw Warrior’un olduğunu göreceksiniz. Oyunun hemen sağ tarafında bulunan logoya tıklayın ve oyunu indirin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı