Oyunlar

Zynga FarmVille 3 Ön Kayıtları Açıldı!

İlk çıktığı dönemlerde tüm dünya genelinde büyük bir popülerliğe erişmeyi başarmış FarmVille, yeni oyunu ile tekrardan karşımıza çıkıyor. Zynga FarmVille 3 ön kayıtları açıldı.

İlk çıktığı dönemlerde tüm dünya genelinde büyük bir popülerliğe erişmeyi başarmış FarmVille, yeni oyunu ile tekrardan karşımıza çıkıyor. Zynga FarmVille 3 ön kayıtları açıldı.

Zynga, bugün itibari ile FarmVille 3 ön kayıtları hakkında açıklamalarda bulundu. Şirket, yeni oyunun ön kayıt sürecini başlattı. FarmVille 3 çıkış tarihi, Android ve iOS cihazlar için 4 Kasım 2021 olarak gösteriliyor. Ayrıca FarmVille 3, M1 donanımlı Apple dizüstü ve masaüstü cihazlarda da oynanabilir olacak.

Zynga Publishing Müdürü Bernard Kim, oyun hakkında “FarmVille on iki yıl önce oyunseverlerle buluştu ve dünya çapında 700 milyonun üzerinde insandan oluşan sadık bir takipçi kitlesi yarattı. Bugün, serinin yeni oyunu FarmVille 3 için ön kayıtların başladığını duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Oyun, son on yılda FarmVille’den keyif alan birçok oyuncunun yanı sıra yeni nesil oyuncuları da cezbedecek bir şekilde tasarlandı.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

FarmVille 3, sevimli tavuklar ve ineklerin yanında dost canlısı kaplanlar ve alpakalar gibi egzotik hayvanları da içeriyor. Toplamda 150’den fazla hayvana sahip olan oyun, bu sayıyı güncellemeler ile artıracak. Oyuncular, civcivler, kuzular, domuzlar gibi birçok hayvanı henüz yavru iken sahiplenip, besleyip büyütecekler. Bu çabalar sonucunda ise benzersiz çiftlik eşyaları ödül olarak sunulacak.

farmville-3-teknosafari

Pek çok FarmVille oyuncusunun favori karakterlerinden Marie hem mevcut FarmVille topluluğuna hem de ilk kez çiftlik kurmak isteyen yeni oyunculara rehberlik edip karşılamak için sizleri bekliyor olacak. Marie’ye 30’un üzerinde farklı çiftçiden oluşan bir kadro eşlik ediyor. Her karakter, oyunculara çiftliklerini kurarken yardımcı olacak fırıncılık, balık tutma, odunculuk ve işçilik gibi kullanışlı becerilere sahip.

FarmVille 3 ile birlikte oyuna hava koşulları da ekleniyor. Oyuncular, oyun içi hava tahminlerini kontrol edip bir sonraki hasat ve balık avlama gezilerini buna göre planlamak durumunda kalacaklar.

İlginizi Çekebilir:

‘FarmVille’in Üreticisi Zynga, ‘Rollic’ İsimli Türk Oyun Şirketini Satın Alıyor

Peak ve Zynga ‘dan Teknoloji Sektörüne Damga Vuran İmza

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı